X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Контрольна робота. “Героїчні пісні та балади у світовій літературі”.

Завантажити презентацію

Контрольна робота. “Героїчні пісні та балади у світовій літературі”.

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Тема Контрольна робота. “Героїчні пісні та балади у світовій літературі”.

Слайд 2

Літературний диктант Скільки років Ілля Муромець був немічним? Якого кольору був одяг у Робіна Гуда і його товаришів? Скількох синів втратила мати Юговичів? Що кинула Кунігунда на арену до диких звірів? Хто напророчив князю Олегу смерть від його коня? Ким був Франсуа Війон при дворі Карла Орлеанського? Хто винищив народ піктів? Яка хвороба лютувала і Іспанії? (за баладою “Альпухара”)

Слайд 3

Творче завдання Візьми інтерв’ю у Іллі Муромця. Постав йому цікаві запитання (5-6). Розкажи від імені героя, що йому допомагає у боротьбі. (4 бали) На основі прочитаного тексту про Робіна Гуда напиши власну історію про зустріч середньовічного лицаря з благородними розбійниками. (3 бали) Вислови свою думку щодо згубності і трагічності наслідків війни для її учасників (на основі балади “Альпухара” А. Міцкевича). (2 бали)

Слайд 4

Підсумки уроку Бесіда з учнями Які жанри творів про героїчне минуле ви можете назвати? Хто і як виконував ці твори? Назвіть вивчені твори та їх авторів. Які з вивчених творів вам запам’яталися і сподобалися?

Слайд 5

Домашнє завдання Читати роман В. Скотта “Айвенго” (розділи І-V). Індивідуальні завдання: 2-3 учням- “історикам” підготувати повідомлення про події у Англії ХІІ ст.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Зарубіжна література