X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Характеристика образу Луїзи де Реналь"

Завантажити презентацію

"Характеристика образу Луїзи де Реналь"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Характеристика образу Луїзи де Реналь

Слайд 2

ПАНІ ДЕ РЕНАЛЬ

Слайд 3

ОСНОВНІ РИСИ ХАРАКТЕРУ розумна кмітлива емоційна боязка сором’язлива проста наївна ◊  Її серце було вільне від кокетства. ◊ Вона любила самоту. ◊ Любила походжати по своєму чудовому саду. ◊ Ухилялася від розваг.

Слайд 4

На початку роману пані де Реналь на вигляд можна було дати років тридцять, але вона була ще дуже миловидна. Висока, ставна жінка, вона була колись першою красунею на всю округу.

Слайд 5

 Заміж її видали в шістнадцять років за літнього вже пана де Реналя.

Слайд 6

Життя пані де Реналь було присвячене чоловікові й дітям.

Слайд 7

Коли в її маєтку з'являється нова людина — гувернер її дітей, досить-таки миловидний юнак, в її душі виникло нове почуття – кохання.

Слайд 8

Слайд 9

Пані де Реналь перебуває весь час у душевній напрузі, у ній боряться дві сили — природне почуття, прагнення до щастя і почуття обов’язку стосовно родини, чоловіка, нав’язане суспільством, цивілізацією, релігією. Коли захворів її син Ксав’є-Станіслав, вона сприймає хворобу як покарання Бога за подружню невірність. Мабуть, в одну з таких хвилин лютого каяття вона, з намови абата Кастанеда, і відіслала маркізові де Ла-Молю відгук про поведінку Сореля, що відіграв таку фатальну роль у долі Жульєна. 

Слайд 10

 Відтак знову повернулася вона до коханого, тепер уже остаточно. Вона не може вже більше йти проти себе, своєї природи, натури. Вона говорить Жульєнові: «Мій обов’язок передусім — бути з тобою».  Останні дні вона була поруч із коханим. Життя без коханого для неї стало безглуздим. І за три дні після страти Жульєна пані де Реналь померла, обіймаючи своїх дітей.

Слайд 11

Слайд 12

Над творчою роботою працювали : Шидловська Юля Денисюк Маша Омелянюк Артур Костюк Богдан

Слайд 13

ДЯКУЄМО ЗА УВАГУ!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Зарубіжна література