X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Генрік Ібсен “Ляльковий дім”

Завантажити презентацію

Генрік Ібсен “Ляльковий дім”

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Генрік Ібсен (1828-1906) “Ляльковий дім”

Слайд 2

Генрік ібсен-норвезький поет і драматург,фундатор соціально-психологічного напряму у світовій драматургії

Слайд 3

“Ляльковий дім” П'єсою,в якій найпослідовніше виявились нові принципи драматурга, стала драма “Ляльковий дім”. Головну увагу письменник зосередив на проблемі прав жінки,але взагалі доля головної героїні відбиває глибинні суперечності сучасного драматургу суспільства.

Слайд 4

Слайд 5

На початку драми автор відтворює життя-гру головних героїв та їхнє зовнішнє благополуччя. Конфлікт,що дав поштовх розвитку дії п'єси ,виник давно,але до певного часу героями не освідомлювався.

Слайд 6

Слайд 7

Соціальні протиріччя у драмі Ібсена переростають У протиріччя моральні,які драматург вирішує у психологічному плані. Головну увагу драматург зосереджує на тому,як Нора сприймає свої вчинки і вчинки інших героїв,як змінюється її оцінка світу і людей. ЇЇ страждання та її прозріння стають основним змістом драми.

Слайд 8

Слайд 9

У психологічній драмі Ібсена важливу роль відіграє символіка.Символічна назва п'єси –”Ляльковий дім”.Маленька жінка постає проти суспільства,не бажаючи бути ляькою у ляльковому домі.

Слайд 10

Слайд 11

Символ “ляльковий дім” вказує на головну ідею-забуття в людині людського…

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Зарубіжна література