X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Фольклор

Завантажити презентацію

Фольклор

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Народнопісенна спадщина сербського фольклору

Слайд 2

1389 році

Слайд 3

Ніяких відомостей про цю тяжку для сербського народу битву, окрім фольклорних записів, немає, тому вчені складають різні гіпотези стосовно самої битви саме за народними піснями та баладами щодо перебігу бойових дій. Слід також зауважити, що битва в Косово згадується в багатьох піснях навіть родинно-побутової тематики, але в основному для того, щоб дати глибшу характеристику побуту сербів чи стосунків у родині. Ніяких відомостей про цю тяжку для сербського народу битву, окрім фольклорних записів, немає, тому вчені складають різні гіпотези стосовно самої битви саме за народними піснями та баладами щодо перебігу бойових дій. Слід також зауважити, що битва в Косово згадується в багатьох піснях навіть родинно-побутової тематики, але в основному для того, щоб дати глибшу характеристику побуту сербів чи стосунків у родині.

Слайд 4

У Сербії балади виконували народні співці - гуслярі.

Слайд 5

1389

Слайд 6

Під час битви від рук, орієнтовно, сербського патріота Мілоша Обіліча загинув султан.

Слайд 7

Художній взгляд

Слайд 8

Мілош

Слайд 9

Але це не завадило туркам-османам перемогти у жорстокому бою. За наказом нового султана Баязида I (сина Мурада I)— всіх полонених сербів (у т.ч. князя Лазаря), як і його суперника у боротьбі за престол в Адріанополі, старшого брата Якуба, було страчено. Але це не завадило туркам-османам перемогти у жорстокому бою. За наказом нового султана Баязида I (сина Мурада I)— всіх полонених сербів (у т.ч. князя Лазаря), як і його суперника у боротьбі за престол в Адріанополі, старшого брата Якуба, було страчено.

Слайд 10

Осьманська армія

Слайд 11

Підсумок

Слайд 12

Боснії

Слайд 13

Сербський фольклорний твір

Слайд 14

Сюжет цієї балади не загострений

Слайд 15

Юг-Богдан і девять синів

Слайд 16

Сповнена смутку

Слайд 17

Вона тримала

Слайд 18

Юг-Богдан і девять синів

Слайд 19

Картина

Слайд 20

Смуток жінки

Слайд 21

Повтор слів

Слайд 22

Слайд 23

Образ коня

Слайд 24

Янош

Слайд 25

Отже, балада сербського фольклору «Смерть матері Юговичів» дає нам яскравий взірець народнопісенної творчості, що зберігає не лише історичні факти, але й глибинне переживання тих подій, на яких засновано твір. Отже, балада сербського фольклору «Смерть матері Юговичів» дає нам яскравий взірець народнопісенної творчості, що зберігає не лише історичні факти, але й глибинне переживання тих подій, на яких засновано твір.  

Слайд 26

До кінця

Слайд 27

Джерела:  http://svisrbisveta.org/wp-content/uploads/2013/06/ЗА-ВИДОВДАН-2013.-7521.-О-КОСОВСКОМ-ФЕНОМЕНУ.doc http://04.com.ua/evropa/2540-narodnoe-tvorchestvo-serbov.html http://www.liveinternet.ru/users/2010239/post185789470 http://sroogle.ru/?q=jugovica http://www.br.com.ua/inshe/tvory/67128.htm http://www.behance.net/gallery/Battle-of-Kosovo/9108449 http://www.liveinternet.ru/journalshowcomments.php?jpostid=129264951&journalid=1262569&go=prev&categ=1

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Зарубіжна література