X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Джозеф Кіплінг

Завантажити презентацію

Джозеф Кіплінг

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Слайд 3

У віці 6 років, як це було прийнято в англоіндійских сім'ях, Редьярд і його молодша сестра були відправлені вчитися до Англії. Вони жили в приватному пансіоні, а на свята виїжджали до родичів матері, в сім'ю художника прерафаелітської школи Едуарда Берн-Джонса.У віці 6 років, як це було прийнято в англоіндійских сім'ях, Редьярд і його молодша сестра були відправлені вчитися до Англії. Вони жили в приватному пансіоні, а на свята виїжджали до родичів матері, в сім'ю художника прерафаелітської школи Едуарда Берн-Джонса.У 1878 р. Кіплінг навчався у Девонському військовому училищі, де сини офіцерів готувалися до вступу в престижні військові академії.За браком коштів Кіплінг не продовжив навчання в університеті, і повернувся в Індію. Він почав працювати у місцевій газеті.

Слайд 4

Незабаром те, що Кіплінг написав для газети, перетворилося у збірки оповідань "Прості оповідання з пагорбів" та зб.віршів — "Службові пісеньки“.Незабаром те, що Кіплінг написав для газети, перетворилося у збірки оповідань "Прості оповідання з пагорбів" та зб.віршів — "Службові пісеньки“.

Слайд 5

Слайд 6

Письменник називав себе пілігрімом. Так як дуже любив мандрувати. Він побував у Новій Зеландії, Японії, Африці, Америці.Письменник називав себе пілігрімом. Так як дуже любив мандрувати. Він побував у Новій Зеландії, Японії, Африці, Америці.

Слайд 7

У 1907 р. Кіплінг першим з-поміж англійських письменників отримав Нобелівську премію в галузі літератури — одну із найпрестижніших для письменника премій.У 1907 р. Кіплінг першим з-поміж англійських письменників отримав Нобелівську премію в галузі літератури — одну із найпрестижніших для письменника премій.

Слайд 8

Слайд 9

Слайд 10

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Зарубіжна література