X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Джозеф - Редьярд Кіплінг

Завантажити презентацію

Джозеф - Редьярд Кіплінг

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Джозеф - Редьярд Кіплінг Joseph Rudyard Kipling (1865-1936) Англійський поет і прозаїк, співець британського імперіалізму.

Слайд 2

Індія Індія – одна із самих древніх цивілізацій світу. В Індії проживає більше 1 млрд. чоловік. Найбільші міста країни - Бомбей, Калькутта, Дели і Мадрас. Столиця - Нью-Делі. Площа - 3,287,000 кв.км.

Слайд 3

Літературний календар При народженні: Джозеф Редьярд Кіплінг Дата народження: 30 грудня 1865 Місце народження: Бомбей, Індія Дата смерті: 18 січня 1936 Місце смерті: Лондон, Велика Британія Національність: англієць Громадянство: Велика Британія Мова творів: англійська Рід діяльності: поет, письменник Напрямок: поезія Жанр: оспівування Британської імперії Magnum opus: Книга джунглів Премії: Нобелівська премія з літератури 1907 р.

Слайд 4

Народження Редьярд Кіплінг народився 30 грудня 1865 року в Бомбеї, в родині Джона Локвуда Кіплінга, ректора и профессора Бомбейської школи мистецтв, і Аліси Кіплінг.

Слайд 5

Родина Кіплінга Батько, великий спеціаліст по історії індійського мистецтва, був директором музею. Мати походила з відомої лондонськой сім’ї; два діди були священниками.

Слайд 6

Переїзд до Англії 1871 р. – Редьярд та його молодша сестра їдуть навчатися до Англії. Вони живуть в часном пансіоні, а на свята приїздять до родичів матері, в сім’ю художника прерафаелитської школи Едуарда Берн-Джонса.

Слайд 7

Навчання в Англії 1878-1882 р.р. – Рей навчається в Девонському училищі, де сини офіцеров готуються до вступу в престижні військові академії.

Слайд 8

Перше розчарування Оскільки училище не надає дипломів для вступ до Оксфорду або Кембріджу, а близькорукість не дозволяє Кіплінгу обирати військову кар’єру, на цьому його освіта закінчується.

Слайд 9

Перше призначення 1882 р. – проживши 11 років в Англіїи, Рей повертається до Індії та влаштовуєтьсяся помічником редактора в англомовну «Громадянську та військову газети». Для газети він постійно пише оповідання та вірші.

Слайд 10

Збірка віршів У 1886 р. видається перша збірка віршів письменника «Департаментські пісні» і стає дуже популярною.

Слайд 11

Серія оповідань 1887 р. – Кіплінг переходить до газети «Піонер» в Аллахабаді і пише 6 збірок коротких оповідань для серії «Бібліотека Індійської залізничної дороги», що приносить йому велику популярність як в Індії, так і по всій Британській імперії.

Слайд 12

Велика подорож 1891 р. – Кіплінг подорожує по Америці та Британії.

Слайд 13

Одруження 1892 р. – повернувшись, він одружується на сестрі американського видавця Балест’єра - Кароліні.

Слайд 14

Повернення в Америку 1892-1896 р.р. – під час медового місяця, проведеного в Японії, Кіплінги розоряються через банківські краха. Повернувшись до Америки, вони живуть в будинку Балест’єрів в Браттльборо (штат Вермонт).

Слайд 15

Народження доньок В Браттльборо у Кіплінгів народилося дві доньки.

Слайд 16

Книга життя В Вермонті Кіплінг пише оповідання та вірші — «Книгу джунглів» (1894) та «Другу книгу джунглів» (1895).

Слайд 17

Поповнення родини У 1898 р., під час перебування у Нью-Йорку, в сім’ї Кіплінгів народився син.

Слайд 18

Новий успіх 1894 – 1895 р.р. – виходять дві «Книги джунглів» (Jungle Books).

Слайд 19

Політична діяльність На початку 20 століття Кіплінг веде активну політичну діяльність, виступає в підтримку консерваторів та проти фемінізму, пише про майбутню війну с Германією.

Слайд 20

Підсумок життя У 1902 р. Кіплінг купує заміський будинок в графстві Суссекс, де залишається до кінця життя. В цьому ж році він пише «Казки просто так» та «Ельф з Холму Простяків».

Слайд 21

Нобелівська премія 1907 р. – Кіплінг отримує Нобелівську премію по літературі «за спостережливість, яскраву фантазію, зрілість ідей та великий талант оповідача».

Слайд 22

Почесні нагороди В цьому ж році Кіплінг також нагороджений почесними степенями Оксфордского, Кембріджського, Единбургського та Даремського університетів. Отримує нагороди від університетів Парижу, Страсбурга, Афін і Торонто.

Слайд 23

Тяжка втрата 1914 – 1917 р.р. – під час Першої світової війни, на якій загинув його єдиний син, Кіплінг з дружиною працює в Червоному Хресті.

Слайд 24

Дружба з королем 1922 р. – під час подорожі по Франції Кіплінг знайомиться з англійським королем Георгом V, який стає його другом.

Слайд 25

Смерть письменника 18 січня 1936 р. – Кіплінг помирає в Лондоні.

Слайд 26

“Дещо про себе”… 1937 р. – після смерті письменника видана автобіографія Кіплінга «Дещо про себе».

Слайд 27

Цікаво знати Національна тварина Індії - тигр. Національний птах - павлін. Національна квітка – лотос. Національний фрукт - манго. Національна валюта - індійська рупія.

Слайд 28

Література Альфред Нобель. Шведський інститут, 2004 р. Нобелівська премія перші 100 років. http://www.nobel.org.ua/ http://www.peoples.ru/finans/undertake/nobel/index2.html Краткая литературная энциклопедия: В 8т. – М.: Советская энциклопедия, 1962. http://www.krugosvet.ru

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біографія