X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Джозеф Хеллер"

Завантажити презентацію

"Джозеф Хеллер"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Джозеф Хеллер (7 травня 1923 - 13 грудня 1999 рр.) Робота Учениці 11-Б класу Костюк Яни

Слайд 2

Джозеф Хеллер - американський прозаїк-романіст. Народився Джозеф Хеллер в Нью-Йорку в 1923 році.

Слайд 3

Він збирався продовжити навчання після школи, але почалася Друга світова війна і юнак вирушає на фронт. Він пройшов короткі курси для льотчиків і став пілотом бомбардувальника. За всю війну Джозеф зробив близько шістдесяти вильотів.

Слайд 4

По закінченню служби Хеллер береться за підручники і через кілька років стає випускником Нью-Йоркського університету. Він отримує ступінь бакалавра мистецтв. Він продовжив навчання в Колумбійському університеті. Диплом цього закладу дав Джозефу можливість викладати англійську мову і літературу, чим власне і займався Хеллер в штаті Пенсільванія в університеті.

Слайд 5

Крім того, Хеллер розпочав співпрацю з такими виданнями, як «Таймс» і «Лук», в якості учасника рекламних оголошень. В кінці 50-х років Джозеф починає публікувати свої перші оповідання, проте на них ніхто майже не звернув уваги.

Слайд 6

У 1961 році з'являється «Поправка-22». Цей роман сколихнув всю Америку. Критики називали цю книгу дуже претензійною через стилю написання. Проте трохи пізніше все змінилося. У 1970 році Майкл Ніколс зробив екранізацію роману. Це принесло Хеллеру мільйони і славу. Незабаром «Поправка-22» з'явилася в десятці кращих романів XX століття. «Поправку-22» часто називають військовим романом, але вона зовсім не схожа на інші зразки цього жанру. «Світ збожеволів» - головна теза «Поправки-22». Мало не кожного персонажа цієї книги можна вважати божевільним. Чому? Та хоча б тому, що вони покірливо підкоряються нав'язаному порядку речей.

Слайд 7

Сатира Джозефа безсторонньо і жорстка. Після роману «Поправка-22» Джозеф Хеллер не публікує нічого аж до 1974 року.

Слайд 8

Саме в 1974 році виходить у світ його роман «Щось сталося». Ця книга побудована у вигляді внутрішнього діалогу про особисте та ділове життя бізнесмена Боба Слокум.

Слайд 9

У 1979 році виходить роман «Голд, або Не гірше золота».

Слайд 10

У 1984 році Хеллер видає один зі своїх останніх романів «Відомо тільки Богу». Книга написана на біблійний сюжет про царя Давида.

Слайд 11

 У 1982 році здоров'я письменника підкосилося. Його розбив параліч. Лікарям знадобилося кілька років, щоб пом'якшити наслідки хвороби. Більш-менш одужавши, Хеллер розлучається зі своєю дружиною (їх шлюб існував 35 років) і одружується на доглядальниці, яка доглядала за ним під час паралічу. Від першого шлюбу у письменника залишилися син і дочка.

Слайд 12

У грудні 1999 році Джозеф Хеллер помер від інфаркту в своєму будинку в Нью-Йорку.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біографія