X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Джордж Гордон Байрон"

Завантажити презентацію

"Джордж Гордон Байрон"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Джордж Гордон Байрон Роботу виконали Бла-бла-бла.

Слайд 2

Дата народження: 22 січня, 1788 р. Місце народження: Лондон. Дата смерті:19 квітня, 1824 (36 років). Місце смерті: Месолонгіон, Греція. Національність: англієць. Мова творів: англійська. Рід діяльності: поет. Напрямок: романтизм. Жанр: поеми, пісні.

Слайд 3

Джордж-Ноел-Го рдон Ба йрон, шостий барон Байрон — англійський поет, який став символом романтизму і політичного лібералізму в Європі XIX століття. Учасник Грецької революції.

Слайд 4

Джордж Гордон народився в Лондоні в старовинній, але збіднілій дворянській сім'ї. У десять років, після смерті двоюрідного дідуся, успадкував титул лорда та Ньюстедське абатство, старовинний маєток у графстві Ноттінгемшир . Саме тут Байрон став свідком жахливого визиску пролетаріату й виступів луддитів. «Години дозвілля» (1807) — перша, ще не цілком самостійна збірка віршів. Сатирична поема «Англійські барди і шотландські оглядачі» (1809) поклала початок теоретичній полеміці Байрона з реакційним романтизмом, якої він не припиняв протягом всього життя. Ньюстедське абатство.

Слайд 5

Місіс Байрон, мати Джорджа Гордона Байрона. Капітан Джон Байрон, батько Джорджа Гордона Байрона.

Слайд 6

Літературну славу й світове визнання принесли Байрону перші дві пісні «Паломництва Чайльда Гарольда» (1812), написані під враженням подорожі до Португалії та  Іспанії, Албанії та Греції, Туреччини. 

Слайд 7

Світське життя  Він познайомився з Муром, і той увів його у вищий світ як «лева». До того часу він ніколи не був у великому світі і тепер віддався з захопленням вихору світського життя. Одного вечора Даллас застав навіть його в придворному вбранні, хоча Байрон до двору не поїхав. У великому світі кульгавий Байрон (у нього було трохи зведено коліно) ніколи не відчував себе вільно і зарозумілістю намагався прикривати свою незручність.

Слайд 8

Шлюб, розлучення і скандал  У листопаді 1813 року Байрон зробив пропозицію міс Мілбенк, дочці Ральфа Мілбенк, багатого баронета, внучці і спадкоємиці лорда Уентворта. «Блискуча партія, — писав Байрон Муру, — хоча пропозицію я зробив не внаслідок цього». Він отримав відмову, але міс Мілбенк висловила бажання вступити з ним у листування. У вересні 1814 року Байрон повторив свою пропозицію, і воно було прийнято, а в січні 1815 вони повінчалися.

Слайд 9

У грудні у Байрона народилася дочка на ім'я Ада, а в наступному місяці леді Байрон залишила чоловіка в Лондоні і виїхала до маєтку батька. В дорозі вона написала чоловікові ласкавий лист, що починався словами: «Милий Дік», і підписаний: «Твоя Поппін». Через кілька днів Байрон дізнався від її батька, що вона зважилася ніколи більше до нього не повертатися, а слідом за тим сама леді Байрон сповістила його про це.

Слайд 10

Пам’ятники присвячені Байрону

Слайд 11

Слайд 12

Афоризми Байрона В одиночестве человек часто чувствует себя менее одиноким. В колчане дьявола нет лучшей стрелы для сердца, чем мягкий голос. Ночь придает блеск звездам и женщинам. Не в силах мы судьбой повелевать, Но есть один закон, который вечен: Умей следить, рассчитывать и ждать И твой успех на веки обеспечен! В конце концов, что такое ложь? - Замаскированная правда. Из всех тропинок, ведущих к сердцу женщины, жалость - самая короткая.

Слайд 13

Дякую за увагу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Зарубіжна література