X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Джек Лондон

Завантажити презентацію

Джек Лондон

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Презентація на тему: Джек Лондон Виконав учень 11 класу: Семенишин Микола

Слайд 2

Джек Лондон (12.01.1876 – 22.11.1916) Джек Лондон (від нар. Джон Ґри фіт Че йні) народився 12 січня 1876 р. в Сан-Франциско. Отримав прізвище Лондон після другого шлюбу матері з фермером Джоном Лондоном.

Слайд 3

Дитинство Вранці і пізнім вечором Джек відправлявся продавати газети З дитячих літ у нього була пристрасть і любов до читання

Слайд 4

Работа на консервній фабриці Після закінчення початкової школи (у віці чотирнадцяти років) влаштувався на консервну фабрику робітником.

Слайд 5

Перша перемога Нарис «Тайфун біля берегів Японії» 1893р., за який він отримав першу премію однієї з газет Сан-Франциско, став початком його літературної кар'єри.

Слайд 6

Твори Джека Лондона Повернувшись в Сан-Франциско, він повністю віддається письменницькій праці. 1899 рік стає переломним в долі Лондона: один за іншим виходять його «Північні оповідання» серед них були і «Любовь до життя»

Слайд 7

Кореспондент в Японії Завершивши твір «Морский вовк», Джек Лондон в 1904 році відправляється в якості військового кореспондента в Японію.

Слайд 8

Озеро Джека Лондона

Слайд 9

Навколосвітня подорож В 1907–1909 роках здійснив плавання на яхті «Снарк», в кінці якого написав роман «Мартін Іден», історія подорожі викладена в автобіографічному нарисі «Подорож на яхті „Снарк“» (1911 р.).

Слайд 10

Каліфорнія З липня по вересень 1911 року Джек Лондон також здійснив кінні подорожі Каліфорнією та сусідніми штатами, які описав в оповіді «Четвіркою коней на північ від заливу».

Слайд 11

Джек Лондон помер у Каліфорнії 22 листопада 1916 р. в містечку Глен-Елен. Останні роки він страждав від ниркового захворювання і під час одного з нападів болю Джек прийняв занадто велику дозу снодійного.

Слайд 12

Пам’ять за Джеком Лондоном За неповних 20 років літературної діяльності Джек Лондон створив більше 200 оповідань, 20 романів і 3 п’єс.

Слайд 13

Багато творів Джека Лондона лягли в основу фільмів. На сьогодні відомо понад 50 фільмів за його творами, зокрема: «Час-не-чекає» (1975, 2 с, телефільм за однойменним романом («Burning Daylight»), реж. В. Четвериков) «Морський вовк» (1990, 4 с, телефільм за романом)

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Зарубіжна література