X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Біле ікло

Завантажити презентацію

Біле ікло

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Тема Урок додаткового читання. Д. Лондон. Повість “Біле Ікло”. ©

Слайд 2

Епіграф уроку Джек Лондон – співець сильних та благородних почуттів, яскравих вражень. В. Биков Природа подобається, притягує до себе і надихає тільки тому, що вона справжня. В. Гумбольт

Слайд 3

Словникова робота Анімалізм – жанр у мистецтві, головним чином в живопису, скульптурі, графіці, що присвячений зображенню тварин. Анімалізм у літературі – це художні твори, героями яких є тварини. Головне завдання анімаліста – точність зображення тварин, а також художньо-образні характеристики, включаючи “олюднення” тварин, наділення їх рисами, вчинками і переживаннями, які характерні для людини.

Слайд 4

Маленьке сіре вовченя

Слайд 5

Робота з текстом Якими були перші враження вовченяти від світу, що воно побачило? Які закони відкрило мале вовченя? Як сіре вовченя сприймало людей? Чому він бачить їх саме такими? Які два інстинкти боролися у вовченяті, коли воно вперше побачило людей? У чому, на думку вовченяти, полягала справедливість людей? Подумайте, чи за однаковими законами жили люди, з якими доля зводила Біле Ікло?

Слайд 6

Рольова гра Розповісти від імені Білого Ікла про його життя у індіанців і у Красеня Сміта.

Слайд 7

Бесіда з учнями Як змінився Біле Ікло під впливом доброго Відона? Як Відон повернув вовкові довіру до людей? Як вовк довів свій розум, вірність і відданість хазяїнові? Хто з людей заслуговує на повагу вовка? Чому?

Слайд 8

Риси вдачі Білого Ікла розум; спритність; сила; вірність; відданість; доброта.

Слайд 9

Проблемні запитання Як ви гадаєте, чи впливають риси вдачі людини на характер тварин? З якою метою Джек Лондон “олюднює” тварин? Для чого автор створює гострі конфлікти та екстремальні ситуації в житті свого героя?

Слайд 10

Закріплення вивченого матеріалу Визначення теми і проблематики повісті Тема – зображення життя природи, яке є більш досконалим і гармонійним, ніж життя людей. Проблематика – спостереження автора за життям природи; проблема виживання у природі; вияв моральних якостей людей і тварин в екстремальних ситуаціях; відносини між світом людей і тварин.

Слайд 11

Підсумки уроку Життя природи невід’ємне від життя людей. Природа скоряється перед силою людини. Влада людини буває доброю і злою, в залежності від моральних принципів, які сповідує людина. Повість “Біле Ікло” написана з метою пробудити гуманізм і доброту в душах людей.

Слайд 12

Домашнє завдання Підготувати повідомлення про життя і творчість угорського письменника Шандора Петефі.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Зарубіжна література