X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Відомості про державу

Завантажити презентацію

Відомості про державу

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Презентацію підготувала вчитель-методист Скандинавської гімназії м. Києва Бучинська Олена Володимирівна

Слайд 2

1 вересня

Слайд 3

ВІДОМИЙ ФРАНЦУЗЬКИЙ ВЧЕНИЙ Г.КОЛЬ У 1841 РОЦІ ПИСАВ: «Немає найменшого сумніву, що колись велитенське тіло російської імперії розпадеться, і Україна стане вільною державою.Час цей наближається поволі, але неухильно. Українці є нація з власною мовою, культурою та історичною традицією. Україна роздерта поміж сусідами. Але матеріал для Української держави готовий: коли не нині, то завтра з’явиться будівничий, що збудує з тих матеріалів велику незалежну українську державу».

Слайд 4

24 серпня 1991 року назавжди залишиться пам’ятним днем. У цей день проголошено Акт про незалежність України.

Слайд 5

ОФІЦІЙНІ СИМВОЛИ УКРАЇНИ

Слайд 6

ГЕРБ ДЕРЖАВИ УКРАЇНА Малий герб Великий герб

Слайд 7

МАЛИЙ ГЕРБ Верховина Рада України постановляє: Затвердити тризуб як малий герб України, вважаючи його головним елементом великого герба України.

Слайд 8

ВЕЛИКИЙ ГЕРБ

Слайд 9

фото

Слайд 10

НИНІ ІСНУЄ ПОНАД 40 ВЕРСІЙ, ЯКІ ПОЯСНЮЮТЬ ПОХОДЖЕННЯ ТА ТЛУМАЧАТЬ СУТЬ ТРИЗУБА

Слайд 11

ПРЕДМЕТНА ГІПОТЕЗА Риси неживих предметів навколишньої дійсності: відтворення форм верхньої частини скіпетра візантійських монархів; скіпетра скіфських царів; зображення корони . (тобто предметів, що символізують державну владу) Риси неживих предметів навколишньої дійсності: тризуб нагадує обриси птаха; уособлюючи норманського крука; норманського сокола або голуба Святого Духа.

Слайд 12

ПРЕДМЕТНА ГІПОТЕЗА Емблема, пов'язана з конкретним предметом людської життєдіяльності: якорем; норманським шоломом; сокирою; прапором; рибальським знаряддям; луком зі стрілою; колоском тощо.

Слайд 13

ГРАФІЧНА ГІПОТЕЗА монограма, тобто сплетіння кількох початкових літер у вигляді вензеля для позначення імені, слова або ж виразу; інші дослідники пов'язують зображення тризуба з орнаментом, тобто візерунком, побудованим на ритмічному чергуванні та поєднанні геометричних елементів або стилізованих зображень живих і неживих предметів.

Слайд 14

ФІЛОСОФСЬКА ГІПОТЕЗА символ ідеї державної влади; за іншими версіями — символ влади над трьома світами — небесним, земним і підземним; дехто припускає, що тризуб це знак «Шу» («Шукання»), тобто нагадування про закони природи з метою підвищення людської активності та відповідальності за свій розвиток;

Слайд 15

ФІЛОСОФСЬКА ГІПОТЕЗА гіпотези, що шукають витоки тризуба в триєдності світобудови: три типи кварків (елементарних частинок) утворюють атоми та молекули, що є основою всіх фізичних тіл; три кольори — жовтий, червоний, синій — взаємодіючи, утворюють спектр веселки, багатобарвність світу, три напрямки виміру — ширина, довжина, висота — характеризують об'єм і простір світобудови. символічне зображення Вогню, Води і Життя, інші — єдність Мудрості, Знання і Любові або ж Мудрості, Краси і Розуму. канонізованої християнської доктрини про єдність Бога-Батька, Бога-Сина та Бога-Духа Святого

Слайд 16

Дякую за увагу

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Я і Україна