Украина
Завантажити презентаціюПрезентація по слайдам:
Народний музичний інструментарій України також вельми багатий і різноманітний. Відомі у світі інструменти, які прийнялися на українському грунті, - наприклад, скрипка -набули своїх виконавських традицій і особливостей, багато в чому ще не досліджених. Але ми прагнемо представити широкому загалу передовсім ті інструменти, які за часів тоталітарного режиму були замовчувані й ігноровані, а також їх "родичів" і попередників. Такими є, зокрема, "родини": лютня, кобза і торбан; гудок, ребек і скрипка; гусла і бандура; та ін.
РУШНИК. Полуднівка Чигиринського району. Центральна Україна. Кін. ХІХ – поч. ХХ-го ст. РУШНИК. Кролевець.1910 р. Центральна Україна.
Площадь Независимости (Майдан Незалежностi) расположена практически в самом центре Киева на пересечении трёх красивейших улиц - Крещатика (Хрещатик), Михайловской (Михайлiвска) и Владимирского спуска (Володимирський узвiв).
Мариинский дворец находится в историческом районе Киева - Липках, между Марiiнским парком и Мiським (Городским) садом. В архитектуре дворца чувствуется размах и легкость стиля барокко. И не случайно, ведь он построен по проекту русского архитектора Растрелли.
Скульптурная композиция: Андрей Первозваный, княгиня Ольга, просветители Кирилл и Мефодий. Михайловская площадь.
Памятник Богдану Хмельницкому на Софийской площади. За памятником виден Михайловский собор.
Схожі презентації
Категорії