X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Україна

Завантажити презентацію

Україна

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Моя Україна Кримські гори біля Балаклави Український степ у липні

Слайд 3

Країна чудова – степи і Карпати, зелені сади біля кожної хати. Як символ верба і червона калина. Вкраїну люблю – це моя Батьківщина. Тут чистеє небо і сонце в зеніті, зерно золотаве і грона налиті. Тут слово правдиве і мова єдина. Тебе я люблю, ти моя, Україна! (Україна. Ольга Тесленкова)

Слайд 4

Слайд 5

Слайд 6

Державна символіка - зовнішня атрибутика країни у формі знаків, символів, кольорів тощо, яка репрезентує національно-державницьку ідею. Основними атрибутами державності є герб, гімн та прапор. Малий словник історії України

Слайд 7

Як птах золотий, в переливах, на прапорі грає, горить. Це знак наш, це фабрики й ниви, це символ, що будем ми жить. Це хліб наш, вугілля і цукор, степи плодовиті, моря... Це в праці змозолені руки, що подвигом завжди горять. Це наша любов, наша мужність, – вогняний порив боротьби, Це наша згуртованість дружня, це пісня нової доби... Це юність, це клич покоління, що йдуть крізь життєву грозу, Це слава твоя, Україно, – золотий непокірний Тризуб.

Слайд 8

Герб нашої держави – тризуб – має глибокі історичні корені, належить до часів князювання в Києві Володимира Великого (980–1015 рр.). Він символізує ту ж трійцю життєтворчих енергій, що і хрест, – Мудрість, Знання і Любов, які виходять з одного джерела. Ми можемо пишатися нашим Гербом як символом загальнолюдських цінностей, що мають історичні корені.

Слайд 9

Прапор - це державний символ, він є в кожної держави; Це для всіх – ознака сили, це для всіх – ознака слави. Синьо-жовтий прапор маєм : синє – небо, жовте – жито; Прапор свій оберігаєм, він – святиня, знають діти. Прапор свій здіймаєм гордо, ми з ним дужі і єдині, Ми навіки є народом українським в Україні.

Слайд 10

2 вересня 1991 року над будинком Верховної Ради України було піднято синьо-жовтий прапор – символ незалежності та суверенітету нашої держави.

Слайд 11

А 28 січня 1992 року Верховна Рада України затвердила Державним прапором синьо-жовте полотнище. Синій колір символізує чисте небо, мир; жовтий – достаток і працелюбність. Прапор є офіційною емблемою, символом суверенітету України. Тому 23 серпня 2004 року на вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки України Указом Президента України було встановлено відзначати щорічно 23 серпня День Державного прапора України.

Слайд 12

Слово „гімн” – грецького походження– урочиста пісня, прийнята як символ державної, національної єдності. Слова національного Гімну „Ще на вмерла Україна” написав відомий український поет, фольклорист, етнограф Павло Чубинський у 1863 р. Музику написав західноукраїнський композитор Михайло Вербицький. 6 березня 2003 року Президент України Л.Кучма підписав Закон України „Про Державний Гімн України”.

Слайд 13

Президент України згідно з статтею 102 Конституції України є главою держави, гарантом державного суверенітету, територіальної цілісності України, додержання Конституції України, прав і свобод людини і громадянина. На основі та на виконання Конституції України і законів України Президент видає укази і розпорядження, які є обов'язковими до виконання на території України. В. Ф. Янукович, президент України з 2010 року

Слайд 14

Багато держав є, людей і мов різних Та кожному мила одна лиш єдина Найкраща з усіх, то є рідна країна, Мені ж наймиліша – моя Україна. Україна – одна з найбільших європейських держав. Її площа 604 тис. кв. м. На її території проживає понад 110 національностей. Чисельність населення України становить близько 50 млн. чоловік.

Слайд 15

Слайд 16

24 серпня 2011 року український народ відзначив 20-річчя Дня Незалежності України – головне державне свято на честь прийняття Верховною Радою УРСР Акту проголошення незалежності України, підтверджену всенародним референдумом 1 грудня 1991 року, що прийнято вважати датою утворення держави Україна в її сучасному вигляді.

Слайд 17

Проголошення Акту незалежності України відкрило нову сторінку в історії України. На всіх етапах становлення український народ демонстрував високий національний дух і прагнення жити вільно і незалежно, у мирі та злагоді з іншими народами. Основними напрямками зовнішньої політики України були:

Слайд 18

участь України в діяльності міжнародних організацій: 1992 р. – Україна стає членом Міжнародного валютного фонду, 1995 р. – Членом Ради Європи, 2000 р. – Україна – член Ради Безпеки ООН, 2004 р. – угоди про Єдиний економічний простір (ЄЕП);

Слайд 19

ядерне роззброєння: 1994 – приєднання України до Договору про нерозповсюдження ядерної зброї; 1996 р. – ядерні боєголовки вивезено з території України; співпраця з Європейським Союзом (ЄС); налагодження відносин з державами СНД: 1997 р. - Великий договір між Росією та Україною тощо.

Слайд 20

Сьогоднішній день Незалежності України прийшов як результат тисячолітньої боротьби українського народу за право мати свою національну державу, яка повинна стати запорукою успішного культурного і політичного розвитку суспільства. Михайлівський Золотоверхий собор у Києві

Слайд 21

Двадцять років ми живемо в незалежній Україні й повинні гордитися тим, що маємо свою державу, мову, землю, традиції і символи. Той є справжнім патріотом, хто своїми вчинками, поведінкою, працею, знаннями і вчинками зміцнює її могутність.

Слайд 22

Перші кроки незалежності стали випробуванням для всіх, тестуванням на зрілість, терпіння, толерантність, нарешті – на здоровий глузд. За роки незалежності багато чого змінилося в нашій країні. Зроблено багато, але належить зробити ще більше. Нам треба утвердити Україну як високорозвинену, незалежну європейську державу.

Слайд 23

Український народ знайде в собі сили і волю, щоб подолати всі труднощі, розумно синтезувати найкращі національні надбання та світовий досвід на шляху розбудови своєї держави. Україна - наша земля, наша держава, і господарями в ній є ми!

Слайд 24

Нехай безсмертний героїзм предків скріплює нашу національну волю й наснагу на ниві розбудови й утвердження української держави. Де б ти не був, із ким би ти не зустрічався, що б не робив – пам’ятай, що ти вільний громадянин вільної країни. У єдності переможемо і передамо в руки прийдешніх поколінь горду, вільну і багату Україну!

Слайд 25

Сьогодення нам дивиться в очі і зове молодих в майбуття, Де сіяють нам гасла пророчі, де достойне і світле життя. Нам за нього боротись, долати всі загати, йдучи до мети. Щоб тобі, наша рідная мати, більш ніколи не знати біди. Ми тебе заквітчаєм любов’ю, ми добром тобі встелемо шлях І усе, що освячено кров’ю ми восславимо в наших ділах. Щоб пишалась ти нами у світі, щоб за нас тебе сором не пік Ми клянемось тобі, твої діти, що віднині стоять Україні Що віднині цвісти Україні вовік!

Слайд 26

Ви – майбутнє України. То ж своїми знаннями, працею, здобутками створимо її культуру, своїми досягненнями прославимо її. Будьмо гідними своїх предків, любімо рідну землю так, як заповідав великий Тарас, бережімо волю і незалежність України, поважаймо свій народ і його мелодійну мову. Шануймо себе і свою гідність, і шановані будемо іншими.

Слайд 27

Пам’ятайте: патріотизм – звичайний стан повсякденного життя людини, який виявляється не тільки в надзвичайних ситуаціях. Будьте патріотами, любіть святині своєї держави та пам’ятайте, що державні символи – це святиня, і шанобливе, трепетне ставлення до них є ознакою високої громадянської свідомості, національної гідності і, зрештою, культури людини.

Слайд 28

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія