X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
УКРАЇНА на планеті Земля

Завантажити презентацію

УКРАЇНА на планеті Земля

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Сивак Світлана Вікторівна, вчитель початкових класів Костянтинівської спеціалізованої школи I-III ступенів Смілянської райдержадміністрації Черкаської області, вчитель вищої кваліфікаційної категорії, вчитель-методист

Слайд 2

Всього на карті світу 185 країн

Слайд 3

Космічна адреса Землі Назва космічного простору, що не має ні кінця, ні краю, необмеженого у часі і просторі - Всесвіт, Галактика, Сонячна система. Наша планета Земля є третьою планетою від Сонця. Сусідні планети - Венера і Марс. Природний супутник Землі – Місяць. Протяжність України із півночі на південь дорівнює 892 км, а із заходу на схід – 1316 км.

Слайд 4

Земна адреса України Україна розташована у Східній півкулі на материку Євразія. Україна знаходиться у частині світу Європі. Державна символіка: синьо-жовтий прапор; гімн України; герб - тризубець.

Слайд 5

Столиця України – місто Київ. Україна має 24 обласних центри, у її складі є автономна республіка Крим з головним містом Сімферополь.

Слайд 6

Початок річки Дніпро Дніпро – найбільша річка України. Загальна її довжина 2285 км. Це третя за величиною річка в Європі.

Слайд 7

Запитання 1. Яке місце в Європі Україна посідає за площею і територією? Найбільша серед країн Європи, на 40 місці за територією. 2. Яка довжина усього кордону України? Уся довжина кордону 7643 км.

Слайд 8

Кордони держав Столиці держав Умовні позначення

Слайд 9

Домашнє завдання Підручник: с. 106 – 107, дати відповіді на запитання після статті. Окремі учні повторюють теми «Як зображують місцевість на плані», «Як зображують поверхню Землі на глобусі і на карті». Робота в зошиті на с. 63. Скласти твір–есе «Україна» або сенкан «Україна».

Слайд 10

Завдання експертам 1 експерт Детальніше про рівнинну частину України: Волинська, Донецька, Подільська, Придніпровська, Приазовська, Середньоруська височини. 2 експерт Детальніше про рівнинну частину України: Поліська, Придніпровська, Причорноморська низовини. 3 експерт Цікаве про гори України.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Я і Україна