X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
24 серпня 1991 року народилася молода держава, народилася Україна.

Завантажити презентацію

24 серпня 1991 року народилася молода держава, народилася Україна.

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

24 серпня 1991 року народилася молода держава, народилася Україна. Мій рідний край у незалежній Україні. 

Слайд 2

Символіка України

Слайд 3

21-а річниця Незалежності

Слайд 4

80-річчниця Дніпропетровської області На сучасному етапі свого розвитку Дніпропетровська область повноправно посідає лідируючи позиції в економічному, науковому та культурному житті нашої країни. Займаючи 5,3 % території України та складаючи 7,4 % її населення Дніпропетровщина виробляє 100 % марганцевої руди та 81,9 % залізної руди, 75,4 % труб та 57 % феросплавів. Науково-технічні роботи в області виконують 15 наукових установ академічного профілю, 71 – галузевого профілю, 12 вищих навчальних закладів та 5 установ заводського профілю. За кількістю вищих навчальних закладів область посідає одне із перших місць в Україні. Мережа ВНЗ представлена 62 закладами І-ІІ рівнів акредитації та 22 закладами ІІІ-ІV рівнів акредитації в яких навчається 157,7 тисяч студентів.

Слайд 5

Дніпропетровщина вражає не лише природною красою і багатством, але й цікавою насиченою історією. Природні особливості цієї місцевості у середній течії Дніпра притягували сюди людей з епохи неоліту. Наша земля бачила народи багатьох культур доби міді та бронзи, раннього заліза, скіфів, сарматів, половців, слов’ян. Тут проходив відомий дніпровський шлях «із варяг в грекі». Київські князі, здійснюючи походи та військові подорожі у Константинополь, зупинялися на відпочинок на високих берегах Монастирського острова. Козаки в 16-18 ст. облюбували ці місця, боронячи рідні землю від татаро-турецьких набігів. З восьми Запорізьких Січей, п’ять були на території області. І дніпропетровці по праву пишаються тим, що саме тут виникла одна з перших в Європі демократичних республік, якою, по суті , була Запорізька Січ. Власне Дніпропетровськ задумувався як південна столиця Російської імперії й розвивався як потужнийпромисловий центр. Наприклад, ще на початку 20 ст. Катеринослав (назва Дніпропетровську до 1926 р.) займав перше місце в Україні щодо концентрації промисловості. В наш час Дніпропетровщина – це не лише центр чорної металургії. Це серце вітчизняного спеціалізованого машинобудування та космічних технологій. За часів Радянського Союзу тут були зібрані представники технічної інтелігенції, які забезпечили славу та міць нашої землі. Зараз Дніпропетровщина є одним з провідних регіонів України, економічний розвиток якого значною мірою визначає загальну ситуацію в державі. Для повноти інформації наведемо статистичні дані. Площа Дніпропетровської області складає 31 900 км.кв, населення – 3 532 800 осіб. В регіоні працюють 712 крупних підприємств двадцяти галузей. Область виробляє 16,9% усієї промислової продукції України та займає друге місце за обсягами виробництва.

Слайд 6

Дніпропетровщина 1982 р. – один з перших в Радянському Союзі міських клубів « Що, Де? Коли?»

Слайд 7

У березні 2012 року: В ерудит-турніри пройшли в усіх 977 загальноосвітніх навчальних закладах і 61 вищому закладі регіону та охопили понад 55 тисяч учнів і студентів. Розвиток інтелектуального потенціалу України!

Слайд 8

Чемпіонат Європи з футболу

Слайд 9

1 вересня, День знань 2012 року

Слайд 10

День знань – це яскраве відображення « живої діяльності » класу

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Історія України