X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Україна- держава Європейська

Завантажити презентацію

Україна- держава Європейська

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Україна- держава Європейська

Слайд 2

Географічне положення Україна розташована в центрально- східній Європі.

Слайд 3

Основні цінності Європейської цивілізації Основні цінності Європейської цивілізації це - громадянське суспільство, соціальна економіка, демократія, права людини. Вони знайшли відображення у Конституції України.

Слайд 4

З конституції України статті Людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканість і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю.

Слайд 5

Зв’язок з іншими Європейськими державами Україна має вихід до Азовського, Чорноморського узбережжя, що забезпечують її зв’зки з іншими Європейськими державами.

Слайд 6

Цивілізаційний розвиток України Українці належать, в цілому до Східно-Християнської Цивілізації, але тривалі впливи, а деякий час втягнення її в роботу Західно-Християнського світу, сформулювали, в цілому, особливий, перехідний тип цивілізаційного розвитку України.

Слайд 7

Демократична і правова держава Україна – це демократична і правова держава, як і інші країни Європи.

Слайд 8

Християнство, Католицизм, Православ’я Християнство є найбільш значною світовою релігією нашого часу, в якій розрізняють два головні напрямки: католицизм та православ'я, а також численні більш дрібні різновиди. В Україні розвинуті всі ці релігійні напрямки.

Слайд 9

Село Ділове Село Ділове. Рахівського району, Закарпатського області – це географічний центр Європи.

Слайд 10

Демографічні процеси в Україні Демографічні процеси в Україні відповідають основним тенденціям зміни структури і кількості населення в Європи.

Слайд 11

Україна – Європейська держава, невід’ємна складова Європейської цивілізації. В Європі її думки, в Європі її серце, в Європі її місце.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Я і Україна