X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Столітня війна

Завантажити презентацію

Столітня війна

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

СТОЛІТНЯ ВІЙНА

Слайд 2

Людовік VI Філіпп ІІ Август Філіпп IV Красивий

Слайд 3

Жакерія

Слайд 4

Філіпп Валуа

Слайд 5

Битва при Кресі

Слайд 6

Битва при Пуатьє (мініатюра)

Слайд 7

Причини Жакерії Феодальні утиски селян, посилення їх експлуатації. Розорення країни Столітньою війною. Великі податки і повинності, які постійно зростали, Грошові побори на викуп рицарів, які потрапляли в полон. Грабежі, голод, епідемії у 1348—1349 рр. Західною Європою прокотилася чума — «чорна смерть»). Тяжке становище і велике бідування французького народу в умовах затяжної війни і поразок французьких феодалів..

Слайд 8

Робота з документом « У цьому [1358] році виноградники — джерела цілющої вологи, що веселить серце людини, — не оброблялися; поля не засівалися й не оралися; бики й вівці не ходили по пасовищах; церкви й будинки усюди були охоплені всепоглинаючим полум'ям або становили купи руїн, які ще диміли... Найрозпачливіша бідність панувала всюди, особливо між селянами, оскільки сеньйори сповнювали їх страждань, відбираючи в них майно та їхнє вбоге життя. Хоча кількість худоби, що залишилася, — великої та дрібної — була мізерною, сеньйори все-таки вимагали платежів за кожну голову, по десять солідів за бика, по чотири або п'ять — за вівцю. І все-таки вони майже не обтяжували себе турботами про захист своїх васалів від набігів і нападів ворогів.

Слайд 9

Жанна д’Арк

Слайд 10

Якщо ви, королю Англії, не вчините так, то я беру на себе керівництво війною і, де б не наздогнала ваших людей у Франції, я змушу їх піти волею або неволею; якщо вони відмовляться коритися, я всіх їх знищу, якщо ж погодяться — помилую їх. Я послана сюди Богом, небесним королем, як його заступниця, щоб вигнати вас зі всієї Франції. «Лист Жанни д'Арк англійському королю»

Слайд 11

Жанна д’Арк

Слайд 12

Спалення Жанни д’Арк

Слайд 13

Підсумки війни 1) Англійців було вигнано з території Франції. 2) Прискорився процес об’єднання Франції. 3) Влада короля зміцнилася. 4) В Англії після війни Червоної та Білої троянд на троні затверджується династія Тюдорів. 5) В Англії посилюлюються позиції парламентаризму.

Слайд 14

Карл VII

Слайд 15

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Всесвітня історія