X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
США на початку ХХ століття

Завантажити презентацію

США на початку ХХ століття

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

США на початку ХХ століття

Слайд 2

Вступ Початок XX ст. ознаменував початок «прогресивної ери» — проведення ряду реформ, ініціатором яких став президент Т. Рузвельт. Основна суть реформ полягала в забезпеченні ролі держави як регулятора економічних і трудових відносин між пра цею і капіталом, що дало змогу уникнути загострення соціальних конфліктів і революції.

Слайд 3

Внутрішня політика Теодора Рузвельта

Слайд 4

Уільям Тафт Наступним президентом став республіканець Уільям Тафт , який виявився менш прогресивним і менш популярним .

Слайд 5

У 1912 р. президентом США був обраний демократ В. Вільсон, який проголосив «еру нової свободи».

Слайд 6

Головними законами його адміністрації було запровадження загальнонаціональної банків ської системи, встановлення високого прогресивного податку на прибуток, сприяння свободі особи, вільній конкуренції, зміна порядку виборів до сенату. Якщо раніше сенатори призначалися законодавчими зібраннями сенатів, то тепер вони обиралися шля хом народного голосування.

Слайд 7

Президент Вудро Вільсон

Слайд 8

Державний устрій і політичне життя США Палата представників обиралася населенням штатів , а членів Сенату обирали парламенти штатів . Палата представників і Сенат мали рівні права .

Слайд 9

Виконавча влада

Слайд 10

Судова Влада Складався з Верхнього суду (Апеляційний суд , окружний та інші ). Конгрес надавав Верхньому суду право скасовувати будь-який закон , який порушував Конституцію . Верховній суд також мав право видавати накази , обов'язкові для органів виконавчої влади , включаю президентів й міністрів .

Слайд 11

Висновок На початку XX ст. Сполучені Штати постали наступником Британської корони щодо панування у світі. Пройде ще півстоліття і дві світові війни, перш ніж Сполучені Штати дійсно стануть одночасно і світовим банкіром, і світовим проповідником демократії. На початку століття Сполучені Штати остаточно перехопили у Великої Британії естафету світового лідерства. У 1913 р. загальний обсяг ромислового виробництва США перевищував обсяги виробництва Франції, Німеччини й Британії разом узятих.

Слайд 12

Дякую за увагу

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Всесвітня історія