X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Політичний портрет О. фон Бісмарка

Завантажити презентацію

Політичний портрет О. фон Бісмарка

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Політичний портрет О. фон Бісмарка Виконала: Учениця 9-А класу К.З. «Полтавська ЗОШ №28» Юшко Аліса

Слайд 2

Отто фон Бісмарк – видатний німецький політичний діяч. Народився на початку XIX століття, прожив більше 80 років. В історію увійшов як «Залізний канцлер». Основні напрямки його діяльності були: об’єднання Німеччини і відстоювання інтересів Німеччини на світовій арені.

Слайд 3

Отто фон Бісмарк є справжнім об’єднувачем Німеччини. Справа в тому, що Німеччина до початку XIX століття була роздроблена на ряд німецьких князівств. Говорити про єдину державу не доводилося. Зусилля Бісмарка увінчалися тим, що У 1871 році у Версалі Вільгельм I написав на конверті адресу «канцлеру Німецької імперії», затвердивши таким чином право Бісмарка управляти імперією, яку той створив, і яка була проголошена 18 січня в дзеркальному залі Версаля.

Слайд 4

В області зовнішньої політики Бісмарк проводив мілітаристську політику, нарощуючи збройні сили. Ним одним з перших в Західній Європі була введена загальна військова повинність, завдяки якій навчений військовий резерв міг бути розгорнутий в будь-який несприятливий час. Завдяки цій реформі Німеччина змогла відвоювати в ході Франко-Прусської війни 1870 – 1871 рр. спірні території Ельзас і Лотарингію. До кінця XIX століття Німеччина стала справжньою імперією, яка вступила в переділ світу країнами Заходу.

Слайд 5

Підсумками правління залізного канцлера слід назвати те, що він провів в найкоротші терміни необхідні реформи в Німеччині і зумів об’єднати окремі території в одну імперію. Німеччина багато в чому визначала світову політику другої половини XIX століття. Саме Німеччина зуміла створити Троїстий союз – перший військовий блок в Європі, який по суті і перебував утворенню блоку Антанти і початку Першої світової війни.

Слайд 6

Пам'ять про Бісмарка Мавзолей Бісмарка у Фрідріхсру Меморіал Бісмарка в Берліні

Слайд 7

Пам'ятник почесному громадянинові міста Мюнхен Отто фон Бісмарку поблизу моста через р. Ізар Пам'ятник Бісмарку в Бад-Кіссінгені. Пам'ятник Бісмарку в Гамбурзі.

Слайд 8

Поштова марка Німецької федеральної пошти (1965 рік) з нагоди 150-го дня народження Бісмарка.

Слайд 9

Дякую за увагу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Всесвітня історія