X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Мистецтво Польщі у 19 столітті"

Завантажити презентацію

"Мистецтво Польщі у 19 столітті"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Мистецтво Польщі у 19 столітті

Слайд 2

Войцех Герсон У 19 столітті основна увага художників припала побутовому живопису з сюжетами народного життя. Важливу роль у цьому відіграла художня і педагогічна діяльність Войцеха Герсона (1831-1901), який закінчив в кінці 1850-х років Петербурзьку Академію мистецтв. Кращі його пейзажі , особливо «Кладовище в горах», показують його високу реалістичну майстерність. За три десятиліття педагогічної роботи у Варшаві Герсон виховав багатьох художників- реалістів .

Слайд 3

Брати Геримські Найбільш значними представниками побутової реалістичного живопису були брати Геримські та Хельмонській. Максиміліан Геримський (1846-1874) навчався у Варшаві та Мюнхені. Йому належить честь введення в польську побутову живопис мотивів міської бідноти.

Слайд 4

Олександр Геримський Олександр Геримський (1850-1901) створив найбільші твори критичного реалізму в польському живописі останніх двох десятиліть 19 століття. У 80-х роках у Варшаві була написана картина «Робочі піщаного кар'єру» - одне з перших зображень праці робітника в польському живописі 19 століття. У середині 1890 -х років А. Геримський створив пройняту гострим почуттям болю за сумну долю селянина картину «Селянська труна». Незрозумілий на батьківщині в момент широкого поширення символізму, Олександр Геримський , важко розчарований і хворий , проводить кінець свого життя за кордоном. У цей період він освоює у своїх пейзажах досвід пленерної живопису імпресіоністів.

Слайд 5

Юзеф Хелмонський Великим майстром побутового живопису був також Юзеф Хелмонський (1850-1914), правдиво зображав селянське життя .

Слайд 6

Дякую за увагу!

Слайд 7

Презентація з всесвітньої історії на тему: “Мистецтво Польщі у 19 столітті” учениці 9-2 групи фінансово-економічного ліцею м. Дніпропетровська Зайвої Ксенії 2014 рік

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Всесвітня історія