X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
культура західної європи

Завантажити презентацію

культура західної європи

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

повторити та узагальнити попередній матеріал; розвивати в уміння аналізувати та узагальнювати матеріал, зробити висновки та порівняння, висловлювати власну точку зору та аргументувати її; сприяти появі в зацікавленості до історичних подій.

Слайд 3

Як стала називатися Московська держава від середини XVI ст..? Що означає слово «цар»? Які форми власності на землю розвивалися в Московській державі? Який дорадчий орган влади при царі був утворений за Івана IV ? Як називався збірник законів, укладений за Ивана IV? Що таке опричина? Які території ввійшли до складу Московської держави в 1552 і 1556 р.? Із якою метою Москва вела Лівонську війну? Який період в історії Московської держави називають «смутним часом»? Яка династія прийшла до влади в Московській державі в 1613 р.? Як називався збірник законів укладений за Олексія Михайловича? Хто такий С. Разін?

Слайд 4

Це завдання передбачає знання учнями теми «Річ Посполіта». Команди швидко ставлять запитання одна одній із цієї теми. Відповідати треба відразу після поставлених запитань. Час на обміркування не дається.

Слайд 5

основні ідеї гуманістів досягнення в галузі медицини та математики.

Слайд 6

державний секретар Флоренції, політичний мислитель

Слайд 7

англійський письменник, філософ, державний діяч, лорд-канцлер. Автор суспільно-політичного трактату «Утопія». Один з основоположників утопічного соціалізму. Святий Римо-католицької церкви.

Слайд 8

італійський письменник і поет епохи Відродження, друг Франческо Петрарки.

Слайд 9

польський астроном і математик, автор геліоцентричної теорії побудови Сонячної системи.

Слайд 10

італійський мислитель епохи Відродження, засновник класичної механіки, фізик, астроном, математик, поет і літературний критик, один із засновників сучасного експериментально-теоретичного природознавства.

Слайд 11

Кожна команда отримує головоломку (однакову), яку їм необхідно разв’язати. Для цього завдання 5 хв. У головоломці зашифровані імя відомих письмеників і вчених. Слова читаються ламаними лініями в будь якому напрямку

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Всесвітня історія