X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Китайський календар

Завантажити презентацію

Китайський календар

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Китайський календар

Слайд 2

Традиційний китайський календар являє собою цікаву систему відстеження і координації часових циклів у системі функціональних взаємодій людини з внутрішнім і зовнішнім світом. Китайський календар Традиційна ідеологія китайського світогляду була побудована на принципі прорахунку долі і прогнозу розвитку подій .

Слайд 3

Імператор Хуан Ді Річний цикл Кожне з зчленувань налічує 45 днів, а 15-денний період являє собою один вдих чи видих. Далі йдуть 72 періоди по п'ять днів. Крім розподілу року на 12 місяців існує ще незалежний, але взаємозалежний цикл в шістдесят одиниць.

Слайд 4

Існують різні способи обчислень впливу циклів на процеси людського життя з можливістю прораховувати сприятливі дати початку певних дій таким чином, щоб вони вписувалися в необхідні фази зародження, росту, розвитку і збереження насіння в ієрархії періодичних коловращеній. У китайців в ходу дві різні календарні системи. Про дна, яка використовується в повсякденності, являє собою місячний календар, у якому рік поділяється на дванадцять місяців і який заснований на русі Місяця по орбіті навколо Землі.

Слайд 5

«Календар Ся» Основне розходження між календарем Ся і місячним календарем полягає в тому, що першим є сонячним і припускає рахунок днів року у відповідності з рухом Землі навколо Сонця і розподіл на місяці в ньому визначається положенням Землі на її околосолнечной орбіті. Календар Ся відрізняється також тим, що він тісно пов'язаний з П'ятьма Стихіями.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Всесвітня історія