X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Епоха ренесансу

Завантажити презентацію

Епоха ренесансу

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Доба Відродження РЕНЕСАНС

Слайд 2

За своєю основою Ренесанс – антифеодальний за спрямуванням, йому властивий гуманістичний світогляд, звернення до культурної спадщини античності, її «відродження» (звідси і походження терміну). Його провісниками виступили поет Данте, художник Джотто та інші. Але родоначальниками Відродження вважаються Франческо Петрарка (1304—1374), автор «Книги пісень» і Джованні Бокаччо (1313—1375), автор «Декамерону».

Слайд 3

Посилив свої позиції європейський протестантизм— через занепад авторитету папської влади. В Німеччині набуло міці лютеранство. В Англії виникло англіканство, де головою віровчення став світський володар — король Генріх VIII. Відтак Британія офіційно відмовилась надсилати у Рим гроші та не визнавала верховенство папи в державі. 

Слайд 4

Різновиди мистецтва На етапі раннього Відродження надзвичайного поширення отримав фресковий живопис. Більшість італійських художників цього періоду - саме фрескісти.  П'єро делла Франческа. Перемога імператора Костянтина над Максенцієм. Базиліка Сан Франческо,Ареццо.

Слайд 5

Архітектура На рубежі 15-16 століть у Європі виникла зовсім нова архітектурна система — стиль Ренесансу.  Архітектура цього часу змінювалася та вдосконалювалася в результаті злиття і взаємного впливу місцевих традицій і нових віянь, що прийшли ззовні. Архітектура в епоху Відродження характеризувалася точним, академічно вірним поєднанням і побудовою деталей і пропорцій, як це було в античну епоху.

Слайд 6

Стан в архітектурі нагадує подібний же майбутніх, а не минулих століть, коли його початок, середина і кінець мало схожі або не схожі між собою, незважаючи на традицію.

Слайд 7

Скульптура В Італії в 7-8 століттях скульптура фактично зводиться до архітектурного оздоблення - капітелям, перегородок, карнизів. Їх груба техніка пояснюється впливом варварів і втратою майстерності. Великі традиції античності згасли. Невмілі різьбярі 8 століття з працею роблять геометричні орнаменти зі стилізованими звіриними мотивами, примітивні людські фігурки. Однак ця суворість, простота, стане початком нової техніки, яка стане компонентом італійської скульптури пізніше.

Слайд 8

Слайд 9

Художнє мистецтво В період 1490—1520 рр. живопис Італії переживає справжній розквіт і вищу фазу свого розвитку. Ще в повну силу працюють талановиті представники кватроченто — Доменіко Гірляндайо, Сандро Боттічеллі, Перуджино, Джованні Белліні. Але підросла і активно захоплює провідні позиції в мистецтві нахабна нова генерація митців, що мало рахується з живими авторитетами нещодавнього мистецького минулого. Їх значно менше, ніж майстрів 15 століття (кватроченто за італійцями), але їх обдарованість і майстерність — майже недосяжні.

Слайд 10

Слайд 11

Титани епохи Відродження Титани Відродження, серед яких - ∙Леонардо да Вінчі ∙Джорджоне ∙Тиціан ∙Рафаель Санті ∙Мікеланджело Буонарротті.

Слайд 12

Слайд 13

Мода епохи Ренесансу Умови для виникнення нової моди - моди Ренесансу тут були найсприятливіші. Найбільш важливою рисою нової моди з'явилося те, що вона не оголювала людського тіла і його окремих частин, як антична культура, не підкреслювала їх, як натуралістично орієнтована готика в період свого найвищого розквіту, а зуміла зрозуміти його, як щось, пластично ціле.

Слайд 14

Слайд 15

Grazie per la visione, non sarei rifiutato il 12

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Всесвітня історія