X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Епоха просвітництва

Завантажити презентацію

Епоха просвітництва

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Епоха Просвітництва Наукові відкриття; Філософські вчення;

Слайд 2

Галілео Галілей(1564-1642) Видатний італійський мислитель епохи Відродження, засновник класичної механіки, фізик, астроном, математик, один із засновників сучасного експериментально-теоретичного природознавства, поет і літературний критик.

Слайд 3

Саме на цій сторінці Галілео вперше записав спостереження природних супутників Юпітера. Це спостереження змінювало усталену думку про те, що всі небесні тіла повинні обертатися навколо Землі. Повний опис своїх спостережень Галілео опублікував у Sidereus Nuncius (1610)

Слайд 4

Термометр Галілея 50 сантиметровий телескоп у Ніцці, Франція

Слайд 5

Йоган Кеплер (1571-1630) Німецький математик,учений,оптик,астроном, астролог, першовідкривач законів руху планет Сонячної системи.

Слайд 6

“Кубок Кеплера”, модель Сонячної системи із п’яти платонових тіл.

Слайд 7

“Рудольфові таблиці”- таблиці руху планет складені Кеплером за допомогою логарифмічних обчислень на основі законів руху планет.Сто років таблиці були настільною книгою астрономів та мореплавців. Карта світу опублікована в Рудольфових таблицях.

Слайд 8

Ісаак Ньютон(1643-1727 Видатний англійський учений, який заклав основи сучасного природознавства, творець класичної фізики.

Слайд 9

Закони (класичної механіки) Ньютона: 1.Закон інерції 2.Базовий закон динаміки 3.Закон дії та протидії “Математичні основи фізики” праця Ньютона (1684-1686) де він описав закон всесвітнього тяжіння

Слайд 10

Джон Локк (1632-1704) Англійський філософ, один із основних представників англійського емпіризму та Просвітництва.Виступив із рішучою критикою абсолютної монархії і обгрунтував справедливість парламентського правління в Англії. Є одним із засновників теорії походження держави. Найвідоміші твори — «Два трактати про правління», «Листи про терпимість», а також «Розвідка про людське розуміння».

Слайд 11

Шарль Монтеск’є (1689-1755) Французький правник, письменник і політичний мислитель. Автор статей до «Енциклопедії», або Тлумачного словника наук, мистецтв та ремесла». У своїй праці «Про дух законів», Монтеск’є відкидав учення церкви про те,що все в світі розвивається з волі Бога.Монтеск’є виступав проти абсолютної монархії,запропонував розділити державну владу на три гілки:законодавчу,виконавчу і судову.

Слайд 12

Вольтер(1694-1778) Французький письменник і філософ-деїст. Автор праць: “«Простодушний», «Досвід про дух і звичаї народів», «Століття Людовіка XIV» і ін. У свої творах Вольтер різко критикував привілеї дворянства й самоправство королів,особливо гострій критиці піддавав церкву. Погляди Вольтера знайшли підтримку в багатьох коронованих осіб Європи.

Слайд 13

Дені Дідро (1713-1784) Французький філософ та енциклопедист епохи Просвітництва.Керував виданнямколективноїпраці «енциклопедія наук, мистецтвіремесел»,у якій були зібрані відомості про всі досягнення людства.Поява «Енциклопкдії» сприяла поширення наукових знань та ідей Просвітництва серед широких верствнаселення Європи.

Слайд 14

Перша сторінка “Енциклопедії” Дідро

Слайд 15

Популярність ідей Просвітництва була великою не тільки серед учених і просто мислячих людей Європи.Багато європейських монархів розуміли, що існуючі порядки вже не забезпечують розвиток держави,і були готові провести реформи в дусі Просвітництва.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Зарубіжна література