X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Барак Обама

Завантажити презентацію

Барак Обама

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Барак Обама Новообраний президент США у 2008 році від Демократичної партії

Слайд 2

- Перший в історії США чорношкірий президент. - Народився у 1961 році в Гонолулу. - Барака виховували батьки матері в Гонолулу, де він і закінчив школу, а у 1979 – Колумбійський університет за спеціальністю політологія та міжнародні відносини, а пізніше – Гарвардський університет за спеціальність юридичні науки.

Слайд 3

Програма Барак Обами

Слайд 4

Економіка 1. Вжити низку заходів з виведення країни з кризи. 2. Вкладати значні кошти у розвиток наукових галузей виробництва. 3.Сприяти розвиткові альтернативних джерел енергії, інвестувавши на ці потреби бл. 150 млрд. доларів 4. Надати тим компаніям податковий кредит, які будуть створювати нові робочі місця (по 3 тис. доларів на кожне новостворене робоче місце).

Слайд 5

Фінанси 1. На 90 діб установити мораторій на передачу банкам майна, що було під заставою, внаслідок одержання позик. 2. На подолання економічної кризи надати значну допомогу владі штатів і окремих міст у вигляді позик з новоствореного федерального фонду.

Слайд 6

Соціальна 1. Дозволити пенсіонерам без сплати податків вилучити до 15% (або до 10 тис. доларів) зі своїх пенсійних фондів. 2. Провести реформи: в освіті, медичну, податкову. 3. Розробити спеціальну програму зайнятості серед населення.

Слайд 7

Податкова система 1. Всім тим, хто заробляє менше неж 250 тис. доларів на рік, знизити податки. 2. На 5 % збільшити податки тим, хто має щорічний дохід більше, ніж 250 тис. доларів.

Слайд 8

Імміграція 1. Усім роботодавцям надати право перевірити своїх робітників на предмет нелегальної імміграції. 2. Законослухняні нелегальні іммігранти мають право здобути американське громадянство після сплати штрафу і оволодіння англійською мовою.

Слайд 9

Зовнішня політика 1. До 2010 року вивести американські війська з Іраку. 2. Посилити боротьбу з тероризмом. 3. Спрямувати значні кошти на боротьбу з тероризмом в Афганістані. 4. Надати допомогу у розмірі 2 млрд доларів іракським біженцям.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Всесвітня історія