X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Баракуда

Завантажити презентацію

Баракуда

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Вид: Велика баракуда (Sphyraena barracuda) Родина: Баракудові Ряд: Кефалеподібні Клас: Кісткові риби Підтип: Хребетні

Слайд 3

Зовнішній вигляд. Дуже схожа баракуда на щуку, тому її часто називають морською щукою за вигляд та мисливські повадки. Вона така ж довга, проворна та ненажерлива. Темна спина та світле черево допомагають добре маскуватися. Витягнуте рило озброєне міцними зубами.

Слайд 4

Загальна характеристика. У світі існує близько 26 видів баракуд, але найбільша серед них велика баракуда. Своєю будовою вона схожа на торпеду. В довжину виростає до 1,5 м, а вага перевищує 45 кг. Полює ця риба поодиноко, а більш дрібніші тримаються зграй- ками. Переслідує свою здобич баракуда на глибині 90 м, хоча часто полює і на мілководді.

Слайд 5

Полювання. Струнке обтічне тіло дозволяє баракуді розвивати високу швидкість атаки, і захопленій зненацька жертві вже не вирватися.

Слайд 6

Спосіб життя: Доросла баракуда веде життя мисливця-одинака. Зачаївшись у нетрях коралового рифа або лабіринті каменів, хижачка нерухомо зависає у воді. Як тільки потенційна здобич підпливає достатньо близько, баракуда кулею вилітає з укриття і хапає її зубастою пащею.

Слайд 7

Ареал проживання. Баракуда розповсюджена в тропічних і субтропічних водах всіх океанів світу. На Україні зустрічається у Чорному морі.

Слайд 8

Довжина: до 2 м Вага: 44 кг Живлення: оселедцеподібні риби Розмноження: яйцекладна Статеве дозрівання: самець – 2 роки, самка – 4 роки Тривалість життя: до 15 років

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Біологія