X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Антарктида

Завантажити презентацію

Антарктида

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Історія дослідження Антарктиди

Слайд 2

Приречена на вічний холод Ризик, пов’язаний з плаванням в цих недосліджених і покритих кригою морях в пошуках Південного материка, настільки великий, що я можу взяти на себе достатню сміливість, щоб сказати, що не одна людина ніколи не наважиться на більше ніж зробив я, і що землі, які можуть знаходитися на півдні, ніколи не будуть досліджені. Джеймс Кук 1775 р.

Слайд 3

Ф.Ф.Беллінсгаузен М.П. Лазарев На пошуки південного материка вирушила Російська експедиція на кораблях “Восток “ і “Мірний” під керівництвом Ф.Белліннсгаузена і М. Лазарева. Моряки йшли невідомими просторами до невідомої “білої плями”.Лід намерзав на оснастці суден, сніг засипав палубу. Проте мореплавці мужньо просувалися далі на південь на парусних кораблях. Вони вперше підійшли так близько до берегів материка, що могли бачити його крижаний покрив…

Слайд 4

Роберт Фолкон Скотт Англійський капітан Роберт Скотт вирушив на підкорення Південного полюсу. В допоміжному загоні його супроводжував українець Антон Омельченко 17 січня 1912 р. Р. Скотт досяг своєї мети, але ця подія виявилася дуже трагічною, тому що на місяць раніше Південний полюс був відкритий норвежцем Раулем Амундсеном. Роберт Скотт та чотири його супутники загинули на зворотному шляху від голоду та холоду, не дійшовши до однієї зі своїх баз лише 19 км.

Слайд 5

Рауль Амундсен В лютому 1911 р. норвезька експедиція вирушила в подорож. На 79º пд. ш. Амундсен зупинився на зимівлю, а у жовтні, вирушив до полюсу, взявши із собою 70 собак та чотиримісячний запас їжі. Він з чотирма супутниками щодня долали 30 км. відстані. Шлях до полюсу вибирали залежно від рівності льоду, що дозволило підняти над метою своєї подорожі норвезький прапор.

Слайд 6

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Всесвітня історія