X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Звіт за 2014 рік Полтавська область

Завантажити презентацію

Звіт за 2014 рік Полтавська область

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Звіт за 2014 рік Полтавська область https://www.facebook.com/vidpovidalnist http://vk.com/vidpovidalnist

Слайд 2

Вступ У 2013 році, за результатами реалізації Акції, Полтавська область здобула ІІІ місце, тож у 2014 році ми мали натхнення та бажання працювати ще краще!

Слайд 3

Загальні результати Акції у цифрах та фактах (у порівнянні до 2013 р.) Офіційні нормативні документи, відповідно до яких проводилася Акція Наказ відділу у справах сім’ї та молоді Полтавської облдержадміністрації від 17.01.2014 № 16 "Про проведення в області Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції "Відповідальність починається з мене“. Для організації проведення Акції на районному та міському рівнях 22.04.2014 направлено лист головам РДА/МВК Полтавської області з текстом наказу Мінмолодьспорту від 21.01.2014 № 104 “Про затвердження Положення про Акцію". Доручення заступника голови-керівника апарату Полтавської облдержадміністрації, дане на засіданні Координанційної ради Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції "Відповідальність починається з мене“ у Полтавській області від 30.01.2014, яким визначено План заходів з реалізації Акції на 2014 рік. 29.08.2014 затверджено План спільних заходів проведення в області Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції “Відповідальність починається з мене”, підписаний т.в.о. начальника СКМСД УМВС України в Полтавській області Я.М. Івановим, начальником СКМСД УМВС України на Південній залізниці, майором міліції О.В. Прібетковою та заступником начальника відділу у справах сім’ї та молоді Полтавської ОДА Ю.Р. Северин.

Слайд 4

Державні або громадські структури, які були залучені до Акції Державні структури: Відділ у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації; Кримінальна міліція у справах дітей УМВС України у Полтавській області; Комунальна установа «Обласний молодіжний центр» Полтавської обласної ради; Департамент освіти і науки облдержадміністрації; Інспекція з питань захисту прав споживачів у Полтавській області ; Департамент охорони здоров‘я облдержадміністрації; Головне управління МНС України у Полтавській області; 25 райдержадміністрацій та 5 міськвиконкомів. Громадські структури: Полтавська обласна організація Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Студреспубліка»; Громадська організація «Команда молоді»; Полтавська обласна дитяча громадська організація "Військово-спортивний центр «Воїн»; Полтавська обласна молодіжна громадська організація «ОМЦ+»; Полтавської обласної молодіжної громадської організації «Street workout Poltava region community».

Слайд 5

Рівень охоплення молоді заходами: За даними Головного управління статистики у Полтавській області проживає 425 тис. осіб у віці від 18 до 35 років. Завдяки проведенню заходів Акції охоплено понад 130 тис. осіб. (30,6%) з 25 районів та 5 міст обласного підпорядкування (у 2013 році заходами Акції охоплено близько 80 тис. осіб, що на 38% менше, ніж у 2014 році).

Слайд 6

Координаційна Рада 1. Координаційна рада створена на базі облдержадміністрації, а робочі групи – на базі 25 райдержадміністрацій та 5 міськвиконкомів. 2. До складу Координаційної ради увійшло 11 осіб: Пархоменко Валерій Олексійович- заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації, голова Координаційної ради; Шкоденко Наталія Анатоліївна - начальник відділу у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації, заступник голови Координаційної ради; Ахіджанян Жанна Суренівна - начальник відділу кримінальної міліції у справах неповнолітніх УМВС України у Полтавській області; Бариш Олег Миколайович- голова Полтавської обласної дитячої громадської організації «Військово-спортивний центр «Воїн»; Безпалюк Анатолій Сергійович - директор комунальної установи «Обласний молодіжний центр» Полтавської обласної ради; Деркач Оксана Антонівна - секретар Полтавської міської ради; Горбаньова Світлана Володимирівна - заступник директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації; Гордієнко Олексій Леонідович - голова Полтавської обласної молодіжної громадської організації «Street workout Poltava region community»; Калашник Денис Ігорович - провідний спеціаліст відділу внутрішньої торгівлі, послуг, реклами та розгляду звернень громадян Інспекції з питань захисту прав споживачів у Полтавській області; Писаренко Світлана Геннадіївна - заступник головного лікаря Полтавської обласної дитячої клінічної лікарні з організаційно-методичної роботи; Рибалко Світлана Петрівна - начальник сектору роботи зі ЗМІ та зв’язків з громадськістю Головного управління МНС України у Полтавській області.

Слайд 7

План роботи на 2014 рік Дорученням заступника голови-керівника апарату Полтавської облдержадміністрації, даним на засіданні Координанційної ради Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції "Відповідальність починається з мене“ у Полтавській області від 30.01.2014 визначено План заходів з реалізації Акції на 2014 рік, відповідальних виконавців та термін виконання. 29.08.2014 затверджено План спільних заходів проведення в області Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції “Відповідальність починається з мене”, підписаний т.в.о. начальника СКМСД УМВС України в Полтавській області Я.М. Івановим, начальником СКМСД УМВС України на Південній залізниці, майором міліції О.В. Прібетковою та заступником начальника відділу у справах сім’ї та молоді Полтавської ОДА Ю.Р. Северин.

Слайд 8

План роботи на 2014 рік

Слайд 9

План роботи на 2014 рік

Слайд 10

План роботи на 2014 рік

Слайд 11

План роботи на 2014 рік

Слайд 12

План роботи на 2015 рік Наказом відділу у справах сім’ї та молоді Полтавської ОДА від 05.01.2015 № 4 "Про проведення в області Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції "Відповідальність починається з мене" у 2015 році" оновлено склад Координаційної ради Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції "Відповідальність починається з мене" у Полтавській області та затверджено План заходів на 2015 рік. Продовжує діяти План спільних заходів проведення в області Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене», затверджений 29.08.2014. Окрім цього, проведення Акції внесено до Календарного плану роботи відділу справах сім’ї та молоді облдержадміністрації на 2015 рік.

Слайд 13

План роботи на 2015 рік

Слайд 14

Залучення громадських організацій № Назва ГО Кількість членів ГО Внесок у реалізацію Акції (%) 1 Полтавськаобласнаорганізація Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Студреспубліка» 250 40% 2 Громадська організація «Команда молоді» 50 30% 3 Полтавська обласна дитяча громадська організація "Військово спортивний центр«Воїн» 300 20% 4 Полтавська обласна молодіжна громадська організація«ОМЦ+» 20 5% 5 Полтавська обласна молодіжна громадська організація«Street workout Poltava region community» 20 5%

Слайд 15

Залучено 16 приватних та комерційних структур: Мережа розважальних центрів “Турбіна”; Торгово-розважальний центр “Київ”; Торгівельний центр “Екватор”; Торгівельний центр “Конкорд”; Мережа будівельних гіпермаркетів “Епіцентр”; Торгівельна мережа “Метро”; “Львівська кав’ярня”; Майстерня повітряних кульок “Кулька з перцем”; Фітнес-клуб “Позитиф”; Мережа жіночих фітнес-клубів “Fit Curves”; Кондитерська мережа “Лукас”; Кондитерська фабрика “Домінік”; Рекламне агенство “Імідж-М”; Поліграфічне підприємство “Астрая”; ПП “Мармелад”; ПП “Фрезія”.

Слайд 16

Взаємодія з правоохоронними органами 1. До складу Координаційної ради увійшли начальник відділу кримінальної міліції у справах дітей УМВС України у Полтавській області Ахіджанян Ж.С. та начальник сектору роботи зі ЗМІ та зв’язків з громадськістю Головного управління МНС у Полтавській області Рибалко С.П. 2. 29.08.2014 затверджено План спільних заходів проведення в області Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене», підписаний т.в.о. начальника СКМСД УМВС України в Полтавській області Я.М. Івановим, начальником СКМСД УМВС України на Південній залізниці, майором міліції О.В. Прібетковою та заступником начальника відділу у справах сім’ї та молоді Полтавської ОДА Ю.Р. Северин. 3. Відповідальною особою від органів міліції є начальник відділу кримінальної міліції у справах дітей УМВС України у Полтавській області Ахіджанян Жання Суренівна.

Слайд 17

Розмір залучених коштів: З обласного бюджету виділено 149,2 тис. грн. Позабюджетні (спонсорські) кошти – 89,5 тис. грн. Всього: 238,7 тис. грн.

Слайд 18

Створення та наповнення сторінок Акції На сайті ОДА: http://www.adm-pl.gov.ua/. У відділа у справах сім’ї та молоді ОДА немає власного сайту, але інформація розміщувалася на сайті наших партнерів: УМВС України в Полтавській області http://mvs.gov.ua/mvs/control/poltava/uk/index; Комунальної установи "Обласний молодіжний центр" Полтавської обласної ради http://omc.org.ua/. У соціальній мережі "ВКонтакті" створено групу "Відповідальність починається з мене" http://vk.com/club72402506. (228 учасників) Також інформація про Акцію розміщувалася у групі відділу у справах сім’ї та молоді Полтавської ОДА http://vk.com/club64519877. (906 учасників) та на його сторінці http://vk.com/molod_poltava. (7244 учасники).

Слайд 19

Висвітлення у ЗМІ: Сюжети у ЗМІ: національне: 1; обласне: 84; міське: 45. 2. Інтернет-публікації: кількість унікальних публікацій: 115; Кількість перепостів та новин у соцмережах: 821. 3. Публікації в друковних ЗМІ: національна преса: 1; обласна преса: 16; міська та районна преса: 14. 4. . Відеозйомка заходів з подальшим розміщенням в Youtube: 2 Відкриття спортивних майданчиків в Котельві та Кременчуці: https://www.youtube.com/watch?v=Y3ZxafMNnJQ. Прибирання на суботнику: https://www.youtube.com/watch?v=hPppBYf9-hI.

Слайд 20

“Гаряча лінія” Створено на базі УМВС України в Полтавській області тел. (0532)51-77-77. Час роботи: з 8.00 до 17.00 год. Функціонування “Гарячої лінії”: наявний відповідний журнал реєстрації дзвінків; кількість дзвінків: 46; проведено 46 реагувань на дзвінки: проведено 35 виїздів, під час яких складено 32 протоколи, позбавлено 2 ліцензії, затримано 9 неповнолітніх осіб.

Слайд 21

Розміщення соціальної реклами та промо-продукції Розміщення 15 біл-бордів з соціальною рекламою, запропонованих Оргкомітетом Акції: м.Полтава, перехрестя вул. Леніна та вул. Гагаріна. м.Полтава, біля зупинки «Лялі Убийвовк». м.Полтава, вул. Фрунзе, біля торгівельного центру «Конкорд». м.Полтава, перехрестя вул. Сінна та вул. Коцюбинського. м.Полтава, перехрестя вул. Калініна та вул. 23 Вересня. м.Полтава, біля зупинки «Богдана Хмельницького». м.Полтава, біля зупинки «Досвідна». м.Полтава, перехрестя вул. Артьома та вул. Жовтнева. м.Полтава, біля зупинки «Панаса Мирного» м.Полтава, перехрестя вул. Сінна та вул. Жовтнева. Полтавська обл., Полтавський р-н, с.Розсошенці, біля зупинки «Геофізика». Полтавська обл., Диканський р-н, вул. Жовтнева, біля Краєзнавчого музею. Полтавська обл., Новосанжарський р-н, с.Нові Санжари, біля Новосанжарської райдержадміністрації. Полтавська обл., Карлівський р-н, м.Карлівка, вул. Леніна біля Карлівського будинку культури. Полтавська обл., Котелевський р-н, с.Котельва, вул. Леніна, біля пам’ятника Вічної слави.

Слайд 22

Розміщення соціальної реклами та промо-продукції Власне виготовлення та розміщення 16 біл-бордів: Полтавська обл., м.Кременчук, на в’їзді в місто по трасі Полтава-Кременчук. Полтавська обл., м.Кременчук, біля Кременчуцького міського будинку культури. Полтавська обл., м.Кременчук, біля виконавчого комітету Кременчуцької міської ради. Полтавська обл., Полтавський район, с.Копили, над трасою Полтава-Харків. Полтавська обл., Полтавський район, с.Дублянщина, над трасою Полтава-Суми. Полтавська обл., Полтавський район, с.Мачухи, над трасою Полтава-Кременчук. Полтавська обл., Новосанжарський р-н., с.Лелюхівка, на в’їзді до села. Полтавська обл., м.Миргород, біля санаторію «Миргородський». Полтавська обл., м.Миргород, біля виконавчого комітету Миргородської міської ради. Полтавська обл., м.Лубни, біля вул. Леніна, 83. Полтавська обл., м.Комсомольськ, біля виконавчого комітету Комсомольської міської ради. Полтавська обл., Зіньківський район, с.Опішне, біля Обласного музею гончарства. Полтавська обл., м. Зіньків, біля Зіньківської райдержадміністрації. Полтавська обл., с.Чорнухи, на в’їзді в селище по трасі з боку м.Полтава. Полтавська обл., м.Кобеляки, в центрі міста біля мосту через річку. Полтавська обл. м.Кобеляки біля Кобеляцької райдержадміністрації.

Слайд 23

Слайд 24

Розміщення соціальної реклами та промо-продукції 3. Виготовлення власної промо-продукції: плакати (200 шт.); флаєра (400 шт.); буклет "Я за здоровий спосіб життя!" (100 шт.); буклет "Коли ти кинеш палити" (200 шт.); буклет "Тим, хто хоче кинути палити" (500 шт.); буклет "Обери тверезий спосіб життя" (500 шт.); буклет "Молодь і проблема вживання алкоголю" (500 шт.); буклет "Покинь курити - почни себе поважати" (500 шт.); листівка “Вітання з Новорічними та Різдвяними святами” (500 шт.); наліпки "Ні палінню! Так спорту!" (1000 шт.); футболки з логотипом Акції (20 шт.); бандани (20 шт.).

Слайд 25

Макети промо-продукції:

Слайд 26

Контроль продаж 1. Групи для проведення рейдів формувалися на обласному, міському та районному рівнях і до їх складу входили представники: Кримінальної міліції у справах дітей УМВС України у Полтавській області; Відділів у справах сім’ї, молоді та спорту ОДА, МВК, РДА; Комунальної установи «Обласний молодіжний центр» Полтавської обласної ради; Департаментів освіти і науки ОДА, МВК, РДА; Інспекції з питань захисту прав споживачів у Полтавській області; Департаменту охорони здоров‘я ОДА, МВК, РДА; Головного управління МНС України у Полтавській області; Членів Полтавської обласної організації Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Студреспубліка»; Членів громадської організації «Команда молоді»; Членів Полтавської обласної дитячої громадської організації "Військово-спортивний центр «Воїн»; Членів Полтавської обласної молодіжної громадської організації «ОМЦ+»; Членів Полтавської обласної молодіжної громадської організації «Street workout Poltava region community».

Слайд 27

Контроль продаж 2. Кількість обстежених торгівельних об'єктів щодо дотримання норм Закону про заборону продажу алкоголю та тютюну неповнолітнім: 2178. 3. Кількість обстежених об'єктів щодо відповідності розміщення реклами: 504. 4. Загальна кількість рейдів: 1372. 5. Загальна кількість учасників, які були залучені до проведення рейдів: 123 особи.

Слайд 28

Результати контролю: 1. Виявлено випадків порушень продажу алкоголю та тютюну неповнолітнім: 225 2 . Складено адміністративних протоколів: 225 3. Позбавлено ліцензій: 17 4. Притягнуто до відповідальності посадових осіб: 65 5. Сума штрафних санкцій: 455,6 тис. грн. 6. Розповсюдження інформаційних стікерів та інструктаж продавців і власників торгівельних об'єктів проводилися під час рейдів членами робочих груп. 7. Затримано 153 неповнолітні особи. 8. Окрім цього, на родгляді у Головного управління Міндоходів у Полтавській обл. знаходиться 45 матеріалів про продаж алкогольних та тютюнових виробів неповнолітнім. 9. Джерела надання статистичних даних: звіти Кримінальної міліції у справах дітей УМВС України у Полтавській області; звіти робочих груп; звіти голів райдержадміністрацій, міськвиконкомів.

Слайд 29

Результати контролю:

Слайд 30

Результати контролю:

Слайд 31

Моє місто – моя віповідальність 1. Кількість проведених заходів з благоустрою і кількість учасників: 1261 захід, якими охоплено понад 20 тис. осіб з числа молоді: загальнообласний/міський: 14; районний: 32; Захід у навчальному закладі: 1215. 2. Найбільш масштабний суботник проведено в м.Полтава по прибиранню міського Дендропарку. Оголошення про захід транслювалося на обласних та міських засобах масової інформації, тож до прибирання долучилися не лише організатора та волонтери Акції, а й понад 700 міських жителів м.Полтава. Результатом проведеної роботи стало вивезення 15 машин зі сміттям, облаштування 20 урн для сміття, облаштування 10 місць для відпочинку. Також, для формування екологічної свідомості молоді та пропаганди екологічних знань, під гаслом Акції проведено регіональний етап Всеукраїнського конкурсу "До чистих джерел", "День юного натураліста" та конкурс "Птах року - 2014" (цими заходами охоплено понад 2000 осіб). 3. Під час заходів використовувалися 20 футболок з логотипом Акції та банер з логотипом та назвою Акції.

Слайд 32

Моє місто – моя віповідальність

Слайд 33

Моє місто – моя віповідальність

Слайд 34

Флеш-моб “За здоровий спосіб життя” та спортивні заходи: Проведено 3 флеш-моби “За здоровий спосіб життя” і 1 флеш-моб “Наймасовіше виконання державного гімну України в Полтаві!” (охоплено 2000 осіб). Відео з заходів Акції на YouTube: Відкриття спортивних майданчиків в Котельві та Кременчуці: https://www.youtube.com/watch?v=Y3ZxafMNnJQ. Прибирання на суботнику: https://www.youtube.com/watch?v=hPppBYf9-hI. 3. Проведено 17 спортивних заходів в рамках Акції, якими охоплено понад 5 тис. осіб: відкриття 2 майданчиків у м.Кременчук та с.Котельва, отриманих за перемогу в Акції у 2013 році (500 осіб); 2 спортивні турніри зі Street workout (400 осіб); відкриття спортивного майданчика в м.Лубни (100 осіб); дводенний похід на 15км. " За здоровий спосіб життя" (50 осіб); 8 загальноміських тренувань "Спорт у кожен двір" (500 осіб); змагання з пляжного волейболу (1000 осіб); змагання з міні-футболу (1000 осіб); змагання з алтімату (800 осіб).

Слайд 35

Флеш-моб “За здоровий спосіб життя” та спортивні заходи:

Слайд 36

Флеш-моб “За здоровий спосіб життя” та спортивні заходи:

Слайд 37

Флеш-моб “За здоровий спосіб життя” та спортивні заходи: 4. Під час заходів використовувалися 20 футболок виготовлених власноруч з логотипом Акції та банер з логотипом та назвою Акції.

Слайд 38

Флеш-моб “За здоровий спосіб життя” та спортивні заходи: 5. Найяскравішим заходом у 2014 році було відкриття 2 спортивних майданчиків в м.Кременчук та с.Котельва, отриманих від організаторів Акції за підсумками 2013 року. Участь у заході взяв голова громадської спілки «Всеукраїнський молодіжний рух «Відповідальність починається з мене» Ігор Хохіч, голова Котелевської райдержадміністрації Валерія Сідько та заступник міського голови м.Кременчука Віталій Малецький.

Слайд 39

Відповідальне товариство: Для патрулювання територій найбільшого скупчення молоді та кафе, барів, розважальних закладів у вечірній час у м.Полтава створено 3 групи. До складу груп увійшли працівники кримінальної міліції у справах дітей УМВС України у Полтавській області, лідери студентського та учнівського самоврядування, члени громадських організацій – співорганізаторів Акції (усього 21 особа). Групами проведено 45 патрулювань, під час яких виявлено 24 неповнолітні в стані алкогольного сп’яніння та 2 випадки продажу тютюнових виробів неповнолітнім. За результатами складено 13 адміністративних протоколів. Окрім цього лідери студентського та учнівського самоврядування відвідали 7 розважальних закладів та підписали у їх власників розписку про те, що вони не продають особам до 18 років алкогольні напої.

Слайд 40

Власні проекти: 1.1. Відділом у справах сім’ї та молоді Полтавської облдержадміністрації з використанням символіки Акції та елементів одягу у 2014 році проведено: Обласний проект «Соціальна включеність молоді: досвід співпраці та перспективи»; Обласний фестиваль-конкурс учнівських проектів самоврядування «Ми віримо в гарне майбутнє» на тему «Відповідальність починається з мене»; Обласний захід з військово-патріотичного виховання молоді «Заграва – 2014»; Обласний конкурс учнівських малюнків «З пензлем та словом»; Обласний проект «Дитячі руки зігрівають серця»; Обласний проект «Єдина Україна!»; Обласний захід з військово-патріотичного виховання молоді «Жіночий батальйон»; Сезон відкритих кінопереглядів «Кіно просто неба» і тематичних руханок в рамках проекту «Здоровим бути – модно!»; Обласний соціальний молодіжний проект «Мирне небо Полтавщини!»; Літній терапевтичний наметовий табір «Наш шлях – 2014»; Обласний молодіжний проект «Патріот»; Обласний фестиваль дитячої творчості «Повір у себе» серед дітей з особливими потребами; Полтавський регіональний етап Міжнародної літньої програми «Студентська республіка»; Обласний театралізований проект «Людей просто варто любити»; Регіональний етап Всеукраїнського конкурсу «Молодь обирає здоров’я». Даними заходами охоплено понад 53 тис. осіб з числа молоді. Для проведення даних заходів з обласного бюджету виділено 149,2 тис. грн. та залучено 89,5 тис. грн. позабюджетних коштів.

Слайд 41

Власні проекти: 1.2. Обласні/загальноміські заходи: проведено 4 "круглі столи" щодо залучення молоді до здорового способ життя; хід реалізації Акції розглядався на засіданні Обласної молодіжної ради при Полтавській обласній державній адміністрації; Кримінальною міліцією у справах дітей УМВС України в Полтавській області в рамках Акції проведено 1 захід "Безпечний відпочинок" в 30 позаміських дитячих закладах оздоровлення та відпочинку дітей Полтавської області; В Полтавському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації педагогічних працівників в рамках Акції організаторами прочитано лекцію методистам РДА/МВК на тему "Профілактика вживання алкоголю та тютюну серед молоді. Відповідальність починається з мене."

Слайд 42

Власні проекти: 2. На районному рівні проведено 14 заходів: Оржиця: брейн-ринг "Що ти знаєш про алкоголь та тютюн", спортивне свято "Ми спритні та умілі"; Лубни: "День без тютюну", захід "Знати, щоб жити!", Семенівка: захід "Станція призначення - життя"; Миргород: тренінг "Оманливе щастя«; Кобеляки: захід "Здоровий спосіб життя - запорука успіху"; Зіньків: захід "Станція призначення - життя"; Диканька: тренінг "Залежності, що руйнують життя"; Пирятин: захід "Хочеш бути здоровим - будь ним!«; Гадяч: фотовиставка "Зробимо майбутнє власноруч"; Нові Санжари: захід "Разом до здоров‘я!"; Чутове: Чутівський районний фестиваль молодіжних субкультур "Молодь проти алкоголю і тютюну", присвячений Дню молоді.

Слайд 43

Власні проекти: 3. У навчальних закладах проведено 2703 заходи: Лекції на тему "Життя без тютюнопаління", "Адміністративна відповідальність", "Профілактика алкоголізму, тютюнопаління. Їх наслідки", "Відповідальність починається з мене", "Обери здоровий спосіб життя", "Шкідливі звички шкільної молоді", "Права та обов’язки неповнолітніх"; профілактичні бесіди, що супроводжувалися демонстрацією документальних фільмів "Скажи наркотикам - НІ!", "Дороги, які нас обирають!", "Почуй мене" , (фільми створено авторським колективом працівників відділу зв’язків з громадськістю УМВС). для учнів 7-8 класів на уроках "Основи здоров’я" показано кінофільми "Спецпроект - алкоголізм по Україні" та "Спецпроект - тютюнова реальність".

Слайд 44

Слайд 45

Власні проекти: 4. Найбільш яскравим проектом відділу у справах сім’ї та молоді Полтавської ОДА, який проведено у 2014 році в рамках Акції був Обласний захід з військово-патріотичного виховання молоді "ЗАГРАВА" (проведено 11 жовтня 2014 року). Участь у заході прийняли понад 1000 студентів 5 ВНЗ Полтавщини, а саме: 1. Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка 2. Полтавська державна аграрна академія 3. Полтавський національний педагогічний університет імені Короленка 4. Полтавський університет економіки та торгівлі 5. Вищий державний навчальний заклад України "Українська медична стоматологічна академія" Це було не легке змагання серед Вищих навчальних закладів. Кожній команді були вручено маршрутний листи відповідно до результатів попереднього жеребкування. На них чекали різного виду випробування: 1. Розбирання-збирання автомату АК-74 2. Воєнізована естафета 3. Спортивна естафета "Тропа здоров`я" 4. Обід на сторожовій вежі 5. Туристично-спортивне орієнтування 6. Стрільба з лука 7. Лазертак 8. Перетягування канату Перемогу отримала команда, яка презентувала Полтавський університет економіки та торгівлі. Всі учасники отримали подяки та подарунки від організаторів.

Слайд 46

Обласний захід з військово-патріотичного виховання молоді "ЗАГРАВА"

Слайд 47

Додаткова інформація про Акцію: Окремо слід відмітити внесок Полтавської обласної організації Всеукраїнської молоджіної громадської організації "Студреспубліка ", якою в рамках Акції проведено: соціологічне опитування "Дослідження проблем міста", тренінг "Результат", круглий стіл "Місцеве самоврядування майбутнього", перегляд мотиваційного кіно "Кіно просто неба", заняття щовихідних влітку йогою та руханкою на відкритому повітрі в центральбному парку м.Полтава, благодійний бал "Живи добром - твори дива", проект "Народний мікрофон", арттерапія з дітьми сиротами та тимчасово внутрішньо переміщеними, "Місячник боротьби з флегматизмом", акція "Добро на здачу", акція "Україна єдина", захід "У єдності сила".

Слайд 48

Фото з заходів ПОО ВМГО “Студреспубліка”

Слайд 49

Також вагомий внесок зробила громадська організація «Команда молоді», якою в рамках Акції проведено: 2 спортивні турніри зі Street workout; відкриття спортивного майданчика в м.Лубни; дводенний похід на 15км. "За здоровий спосіб життя«; 8 загальноміських тренувань "Спорт у кожен двір«; захід "Доброта спільна справа"; безкоштовна фотосесія "Новий рік - сімейне свято".

Слайд 50

Фото з заходів ГО “Команда молоді”

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Виховна робота