X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
виховна година

Завантажити презентацію

виховна година

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Я абетку цю люблю. Сам свою особистість дбайливо творю. Це мій святий обов’язок Перед Батьківщиною — Вирости достойною, Гідною Людиною!

Слайд 3

Ти абетку прочитай, Ці слова запам’ятай. А слова ті — золоті, Допоможуть у житті Легко путь важкий пройти, Друга вірного знайти, Скривджену втішить людину, До кожної душі знайти стежину, Багато нового і цікавого взнати І справжньою людиною якнайшвидше стати.

Слайд 4

Ця абетка нам, люди, Розповість, ким треба бути. Задарма часу не гай, А читати починай! Слова ж хай вчинками Скоріше проростуть. По літерах абетки — В добру путь!

Слайд 5

Акуратна буква «А» До порядку призива! Треба бути акуратним, Мати ангельський характер... А якщо активним будеш, У друзів ти авторитет здобудеш. Гарні ось такі слова Знаю я на букву «А»!

Слайд 6

Слідом в «Абетці» «Бе» виступає І таких нас слів навчає: Будь бережливим, благородним будь, Про безкорисне благодійство не забудь! Бездоганно виконуй обов’язки взяті, І будуть всі люди тебе поважати.

Слайд 7

Є на «Ве» слова вагомі, В кожному їх знають домі: Коли хочеш досягти Ти великої мети, Будь ввічливим і вихованим будь, І про великодушність не забудь! Веселим може тільки вільний стати. Всезнаючий ще більше хоче знати. Все витримає вольова людина. Пишається такими Україна.

Слайд 8

Про гостинність і друге Розповість нам, друзі, «Ге». Геніально просто героїчні вчинки Чинять українці Заради Батьківщини. І живуть у нас на Україні Гідні діти гарної, гуманної країни. Гостинно друзям двері відчиняємо, Гордо тризуба і прапора тримаємо.

Слайд 9

Добра «Де» добру навчає, Дружелюбність і дотепність проявляє. Закликає нас усіх: Треба добрим буть до всіх, Достойно доброзичливість дарити, Щоб давні друзі і нові Могли у світі дружно жити. Добросовісно виконуй ці добродушні поради, І завжди люди будуть тобі раді.

Слайд 10

Далі у нашій «Абетці» іде Дві подружки — «Е» та «Є». Елементарно єднають в єдину Дружну родину усю Україну: Енергійних чоловіків, Елегантних жінок І їхніх не менш енергійних діток.

Слайд 11

Буква «Же» життєлюбству навчає, Життєтворчість проявляє. Живим і жвавим в ділі будь, Про жартівливість не забудь. Жалій людей, в біді-жалобі поможи. Жаданим завжди будь в своїй родині, Від зла живу природу збережи. Ці вчинки завжди до лиця людині.

Слайд 12

Зазвучала «Зе» весела, Задушевністю щиро за душу взяла, Запальним «Гопаком» і завзяттям у ділі, Золотими словами звеличеної мови Ми збагачені і загартовані, Здібні, зміцнілі, заможні у всьому... Горді, щирі і духом здорові!

Слайд 13

Допоможуть у житті Ці слова на букву «І». Будь завжди ініціативний, Інтерес до наук проявляй, Інтелектуальним будь І про інших не забудь.

Слайд 14

«И» та «Й» слова кінчають, Теж нас мудрості навчають. Нам без них не обійтись. Що, не віриш? Ось дивись! Гарний, любий, дорогий... Всім розкажуть: хто — який!

Слайд 15

А які слова в собі хова Добра, щира буква «Ка»? Кмітливий, красивий, коханий, Культурний, колегіальний, Колективний, корисний, класний. По-моєму, слова прекрасні!

Слайд 16

І «Ел» по праву гордитися має, Що такі гарні слова вона знає! Любов і людяність людям дарує, Ласкавим і лагідним стать пропонує. Будь люблячим сином своїй Україні, Лелій її душу у злагоді й мирі! Боже, слова які гарні і щирі! Пригадать не зможем!

Слайд 17

Сміливий, свободолюбивий, справедливий, Стильний, світлий, свідомий, спокійний, Славний, слухняний, сильний, сумлінний... Здається, що рідна слов’янська земля Святими устами нам їх промовля. Цуратися не можна Цих цінностей, дитино!

Слайд 18

Мужнім, мудрим, мрійливим В мальовничім краю Підростай, дитино мила. Слав матір-Вітчизну свою!

Слайд 19

Незвичайний, неповторний, незрівнянний Кожен з нас як людина у світі. Необхідний, ніжний, найкращий. Як такого не любити, не цінити?! Запевняє щиро «Ен», Що кожен з нас — це феномен!

Слайд 20

Буква «О» теж — о дива! Слів чимало назива: Охайний учень, Об’єктивна людина, Органічний, обачливий, Обдарований дуже... Хай ці слова завжди Про тебе будуть, друже!

Слайд 21

Далі буква «Пе» іде І чимало слів веде: Прекрасний друг, пригожа дівчина, Привітний, правильний, правдивий син. І, взагалі, пречудова людина!

Слайд 22

Радісно «Ер» нам слова промовляє, Радість у кожному слові сіяє. Радісний, рідний, розумний ти мій, Рідкісний, райдужний, роботящий, А ще й розважливий який!

Слайд 23

Стільки слів на букву «Ес» Гарних і хороших, Що ні ти, ні я усіх Згадаємо слова на «Те»... Що у душі у нас цвіте?

Слайд 24

Тендітність, творчість, талант у всьому, Трудолюбство, тактовність, терпіння, турбота, Товариськість і тривога за долю країни... Це — цінності душі вкраїнської людини.

Слайд 25

Улюблені слова на «У», Звичайно, вам я подарую. Я і сама їх всі люблю І дуже у житті реальному ціную. Урівноважений і уважний, Уразливий і усміхнений мій! Уславлений і улюблений... І завжди будь такий!

Слайд 26

Фактично і «Еф « дуже гарні слова Нам завжди доречно назива. Файна людина, фізично здорова, Гарні у неї і тіло, і мова.

Слайд 27

Буква «Ха» така хороша! Гарні залюбки слова Нам з тобою промовля: Хоробрий, хороший, характерний, Не хвалькуватий і не химерний, Хвацький, завзятий, хазяйновитий... Ну як же такого не оцінити!

Слайд 28

Подарую вам оце ще й слова на букву «Це». Цільний характер, цікава натура, Цінність велика — національна культура. Цнотливий, цілковитий... Слів царственна родина...

Слайд 29

Буква «Че» свої слова Нам до гурту виставля: Чесний, чемний, чутливий, чудесний, Чуйний, чарівний і чистий душею... Це — гарна людина! Погодимось з нею

Слайд 30

Далі букви «Ща» та «Ша» Скажуть вам свої слова: Щедра, щаслива, щира душа, Шановна особа, широка натура, Сповнена внутрішньої культури. І зовсім, діти, для нас не дивно, Що це, звичайно, шляхетна людина.

Слайд 31

Буква «Ю» нам, діти, заявляє: «У хороших людей слів поганих немає». І тому букву «Ю» У таких словах люблю: Любий, людяний, людина... Не слова, а безцінні перлини! Скінчилася абетка ця, І ми дісталися кінця.

Слайд 32

Але «Я» нам додає, Що гарні слова В неї теж, друзі, є. Ясноока, яскрава, ясна. Ясочко, дитино чарівна!

Слайд 33

Коли слова ці твердо будеш знати, Вони у житті допоможуть тобі Творчу особистість сформувати. Сформувати власне «Я» Допоможе слів цих сім’я. Головного в житті лиш бездумно не згай. Ти в світі — Людина! Запам’ятай!

Слайд 34

ВИКОРИСТАНІ ДЖЕРЕЛА Сайт «Весела абетка» 2. Ресурси Інтернет

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Виховна робота