X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Україна -єдина країна

Завантажити презентацію

Україна -єдина країна

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Північна Україна Волинь Чернігівщина

Слайд 2

Поділля Хмельницька Вінницька Тернопільська

Слайд 3

Так склалося історично, що наша країна довгий час була розділена між різними державами, а тому це прослідковується і в національному костюмі, в якому є спільне і відмінне. Звичайно, переважає спільне. Український костюм Північна Україна Поділля Слобожанщина Наддніпрянщина Західна Україна

Слайд 4

Наддніпрянщина Полтавщина Дніпропетровщина Київщина

Слайд 5

Історична постать Які документи, проголошують незалежність і державний суверенітет нашої держави? Коли була прийнята Декларація про державний суверенітет України? Коли ми відзначаємо день Конституції України? З глибокої давнини слов’янські племена намагалися об’єднатися в єдину державу. З історії ми знаємо безліч історичних постатей, завдячуючи яким ми в багато віковічній боротьбі вибороли свою незалежність на яку, на жаль, сьогодні зазіхають інші. Що гарантує Конституція України? (Декларація про державний суверенітет України, Конституція України) (16 липня 1990р.) (28 червня )

Слайд 6

Поїзд єднання Зупинки Географічна Етнічна Український костюм Історична постать

Слайд 7

Слобожанщина Донеччина Харківщина

Слайд 8

Історична постать Володимир Великий «А «князем - робочичем» називали мене у великокнязівській родині та серед бояр. Бо матір’ю моєю була знатна полонянка – дочка древлянського князя Малуша, що служила у княгині Ольги ключницею. Першою вихователькою була бабуся – княгиня Ольга».

Слайд 9

Історична постать Ярослав Мудрий Цей політичний діяч, відвоював у Польщі українські землі і на річці Сян заснував місто Ярослав. Він здійснив ряд походів до племен естів і ятвягів. Вщент розгромив печенігів біля Києва. Побудував Софіївський собор. Його називали «тестем Європи»

Слайд 10

Історична постать Данило Галицький «Сей же король… [був] князем добрим, хоробрим і мудрим, який спорудив городи многі, і церкви поставив, і оздобив їх різноманітними прикрасами, і братолюбством він світився. Був із братом своїм Васильком. Сей же Данило був другим по Соломоні…»

Слайд 11

Історична постать Богдан Хмельницький Талановитий український полководець, державний діяч. Він очолив Національно – визвольну війну українського народу і став засновником Українсько – козацької держави – Гетьманщини.

Слайд 12

Історична постать Михайло Грушевський Автор фундаментальної праці «Історія України - Руси». Очолював Українську Центральну Раду. Був обраний членом Української академії наук. У 30 – х роках звинувачений у причетності до діяльності антирадянського «Українського національного центру». Перший президент УНР

Слайд 13

Історична постать В’ячеслав Чорновіл Кілька разів ув'язнений за «антирадянську пропаганду». Перебував у мордовських таборах суворого режиму і на засланні. Один із ініціаторів створення Української гельсінської спілки. Започаткував в Україні національно-визвольний рух шістдесятників

Слайд 14

Історична постать Своїми віршами два століття закликає народ до боротьби за свою свободу. Тарас Шевченко

Слайд 15

Україна – єдина країна

Слайд 16

Використані джерела: 1.Усі уроки до курсу «Історія України». 10 клас./ А.О.Єрмоленко, О. П. Мокрогуз, - Х.: Вид. група «Основа», 2010. – 240с. 2. Усі уроки до курсу «Історія України». 7 клас./ Упор. Н.І.Харківська. – Х.: Вид. група «Основа», 2007. – 272с. 3. Захоплюючий атлас України / м. Київ, 2010.- 47с. 4. http://www.baby.ru/blogs/post 5. http://platpaul.livejournal.com 6. http://www.bpclub.ru/topic 7. http://uk.wikipedia.org 8. відеозаписи з www. youtube.com 9. http://costum.ukr-pol.com/ 10. Тарасова пісня/Збірник пісень на слова Т.Г.Шевченка. – м. Канів. – 2014.- елект.ресурс.

Слайд 17

Слайд 18

Слайд 19

Слайд 20

Слайд 21

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Виховна робота