X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
СНІД

Завантажити презентацію

СНІД

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

*

Слайд 2

* Синдром Набутого Імунного Дефіциту

Слайд 3

*

Слайд 4

*

Слайд 5

*

Слайд 6

*

Слайд 7

*

Слайд 8

*

Слайд 9

* Рудольф Нурієв

Слайд 10

* Рудольф Нурієв народився 17 березня 1938 року. Почав танцювати в дитячому фольклорному ансамблі в Уфі, а в 1955 році вступив до Ленінградського хореографічного училища. Після його закінчення в 1958 році Нурієв став солістом балету театру імені С. Кірова (нині - Маріїнський театр). 16 червня 1961, перебуваючи на гастролях у Парижі, відмовився повернутися в СРСР, ставши «неповерненцем». Незабаром Нурієв почав працювати в Королівському балеті в Лондоні і швидко став світовою знаменитістю. Отримав австрійське громадянство. Більше п'ятнадцяти років Нурієв був зіркою лондонського Королівського балету і партнером великої англійської балерини Марго Фонтейн. Виступав по всьому світу (у Європі, США, Японії, Австралії), працюючи дуже плідно (наприклад, у 1975 році кількість виступів досягла трьохсот). Вважається, що Рудольф Нурієв повністю змінив пасивну роль танцюриста в класичному балеті. З 1983 по 1989 роки - директор балетної трупи паризької Гранд-опера. Не раз виступав на одній сцені з Івет Шовіре. Одне з його головних досягнень у цей період - «відкриття» Сільві Гиллем. Брав участь в класичних і сучасних постановках, багато знімався в кіно і на телебаченні, ставив класичні балети. В останні роки життя виступав як диригент. Помер в результаті захворювання на СНІД 6 січня 1993 року недалеко від Парижа.

Слайд 11

*

Слайд 12

* Фрейді Меркьюрі

Слайд 13

* Фреді Меркурі (уродж. Фаррух Булсара) ( 1946 - 1991) – культовий англійський музикант ХХ ст., родом з Персії. У вересні 1966 року поступає в коледж мистецтв "Ілінг" у Великобітанії. Тоді ж захоплюється групою Smile ("Посмішка"), де в 1970 р. стає вокалістом. Він змінив назву групи на Queen, а своє прізвище - на Меркьюрі. Сингл "Богемська рапсодія", що поєднує хард-долю, майже класичну музику і граничну експресивну чуттєвість, підніс Queen на вершину музичного Олімпу і став "епічним кітчем" в історії музики ХХ століття. Новаторське введення відео, яке супроводжувало сингл, було одним з перших рок-відеокліпов. Пізніше, після розпаду групи, Фреді займався сольною роботою в студії. А кінець 80-х рр. відмічений для співця продуктивним творчим союзом з іспанською оперною співачкою Монсерат Кабальє.

Слайд 14

*

Слайд 15

* Віктор Цой

Слайд 16

*

Слайд 17

*

Слайд 18

*

Слайд 19

*

Слайд 20

*

Слайд 21

*

Слайд 22

*

Слайд 23

*

Слайд 24

*

Слайд 25

*

Слайд 26

*

Слайд 27

*

Слайд 28

*

Слайд 29

* Чи небезпечно пригортатися до хворого на СНІД? а) Так. Хвороботворні мікроби живуть навіть на одязі. б) Можливо, але я не впевнений. в) Ні. Вірус не передається через дотик.

Слайд 30

* в) Вірус не передається через дотик. Він передається лише через кров. Хворих на СНІД можна обіймати досхочу.

Слайд 31

* Чи цілком безпечно знаходитися у класі з учнем, який хворіє на СНІД? а) Так. Це цілком безпечно. б) Ні. Це велика небезпека.СНІД передається повітряно-крапельним шляхом. в) Це страшенно небезпечно.

Слайд 32

* а) Цілком безпечно знаходитись в одній кімнаті з хворим на СНІД, який ризикує більше, ніж ви, адже пошкоджена імунна система не охороняє його від інфекції, яку він може отримати саме від вас.

Слайд 33

* СНІД загрожує лише наркоманам і дівчатам легкої поведінки. а) Так. Якщо не вживати наркотики і не вступати в статеві стосунки, то ніколи не захворієш. б) Ні. Захворіти можуть всі, хто живе поряд із хворими на СНІД. в) Ні. Ця хвороба небезпечна для всіх людей, особливо, якщо вони не знають, яким чином передається ВІЛ.

Слайд 34

* в) СНІДом може заразитися будь-яка людина. Не має значення, ким ви є, важливі тільки ваші вчинки. Лише ваша поведінка та непроінформованість можуть призвести до ризику заразитися хворобою.

Слайд 35

* Чи доцільно зупинити кровотечу рукою, коли у школі хтось поранився і потребує допомоги? а) Цього робити не можна, навіть якщо постраждав найкращий друг. б) Можна зупинити кров, а потім швиденько вимити руки. в) Можна зупиняти кров руками, це цілком безпечно.

Слайд 36

* а) Недоцільно та небезпечно торкатися крові будь-якої людини, бо точно невідомо, чи вона інфікована ВІЛ. Пам’ятайте, що симптоми СНІДу можуть проявитись лише через 10-12 років. Краще припустити, що всі люди є носіями вірусу.

Слайд 37

* Чи можна заразитися вірусом СНІДу через кашель і чхання? а) Можна, ця інфекція схожа на грип і передається повітряно-крапельним шляхом. б) Ні. Повітряно-крапельним шляхом ця інфекція не передається. в) Можна, якщо людина чхнула вам просто в обличчя.

Слайд 38

* б) Заразитися вірусом СНІДу можна тільки від інфікованої людини через кров, сперму, піхвові виділення.

Слайд 39

* Чи потрібно обговорювати проблеми СНІДу, наркотиків, алкоголю в школі? а) Не потрібно. Школярі ще зовсім юні, щоб говорити про такі проблеми. б) Потрібно. Щоб уникати хвороб, про них треба все знати. в) Не потрібно. Школярі і так про все знають.

Слайд 40

* б) Потрібно обговорювати проблеми СНІДу в школі, наводити факти та вирішувати, як поводитися в тому чи іншому випадку.

Слайд 41

* Плавати в басейні Їсти те, що приготував ВІЛ-інфікований Користуватися фонтанчиком для пиття Дружити з ВІЛ- позитивним Обмінюватись одягом Бути покусаним комахами

Слайд 42

* Торкатися крові іншої людини без гумових рукавичок Користуватися чужою бритвою, зубною щіткою

Слайд 43

* Гратися у “кровне братання” Проколювати вуха однією голкою Вживати ін’єкційні наркотики Працювати у секс-бізнесі Робити пірсинг у нестерильних умовах

Слайд 44

*

Слайд 45

*

Слайд 46

*

Слайд 47

*

Слайд 48

*

Слайд 49

*

Слайд 50

*

Слайд 51

*

Слайд 52

*

Слайд 53

*

Слайд 54

*

Слайд 55

*

Слайд 56

*

Слайд 57

*

Слайд 58

*

Слайд 59

*

Слайд 60

*

Слайд 61

*

Слайд 62

*

Слайд 63

*

Слайд 64

*

Слайд 65

*

Слайд 66

*

Слайд 67

*

Слайд 68

*

Слайд 69

*

Слайд 70

*

Слайд 71

*

Слайд 72

*

Слайд 73

*

Слайд 74

*

Слайд 75

*

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Виховна робота