Сім'я 21 століття
Завантажити презентаціюПрезентація по слайдам:
Сім’я – це особливого роду колектив, який грає у вихованні основну, довгострокову і важливу роль. Адже саме в сім’ї дитина отримує перший життєвий досвід, робить перші спостереження і навчається, як себе вести в різних ситуаціях. І манера поведінки дитини, і вибір друзів, і взаємини з близькими людьми, і традиції сімейного виховання в майбутній сім’ї – все бере свій початок у дитинстві, в сім’ї. Кожен дорослий, і в першу чергу батьки, у відповіді за те, щоб проблеми, з якими дитина зустрінеться на своєму шляху, він умів долати гідно і з честю.
Що таке сім’я для сьогоднішніх підлітків? 75% – рідні, кохані люди; 13% – любов; 13% – діти; 13% – щастя; 13% – підтримка.
Чи вважають підлітки себе ідеальними дітьми? Замість коментарю отриманих результатів я процитую уривок з вірша Едуарда Асадова. Так, так уже влаштовано у людей, Хочете ви цього, чи не хочете, Але тільки батьки люблять дітей Трохи більше, ніж діти батьків. І все ж – не варто дітей корити, Адже їм не завжди щебетати на гілках. Колись і їм малюків ростити, Всі перечувствовать і пережити, І побувати в «старих» і «предків».
Якою вона буде, сім’я кожного з нинішніх підлітків: щасливою чи не дуже, багатою чи бідною, співчутливої або байдужою, – покаже час і наші прагнення до розуміння її вічних цінностей.
Виконана робота виявилася для мене дуже цікавою та пізнавальною, і на закінчення я хотіла б дати власне визначення сім’ї. Сім’я, на мій погляд, – це об’єднання людей, яких пов’язують між собою не тільки родинні стосунки, а й любов, взаємоповага, готовність і бажання допомогти і підтримати один одного у будь-якій ситуації. Сім’ю можна порівняти зі стартовим майданчиком, яка визначає весь життєвий маршрут людини.
Закінчити своє дослідження я хочу словами Дороті Нолт, які як не можна краще підкреслюють роль сім’ї в нашому житті: Якщо діти живуть в обстановці критики, вони навчаються критикувати і засуджувати інших людей; Якщо діти живуть в обстановці ворожнечі і злості, вони вчаться бути злими, вчаться битися; Якщо діти живуть серед насмішок, вони стають нерішучими і надмірно скромними; Якщо діти живуть в обстановці сорому й збентеження, почуття власної гідності поступається місцем почуттю провини.
Схожі презентації
Категорії