X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
СЕРЦЕ МОЄ - ЦЕ МОЯ УКРАЇНА

Завантажити презентацію

СЕРЦЕ МОЄ - ЦЕ МОЯ УКРАЇНА

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Серце моє - це моя Україна Душу свою віддаю я тобі Прославляти тебе буду знову і знову Нехай заздрять мені вороги! Ти тепер на коліна не станеш, бо ти маєш найкращих синів Зацвіте незабаром калина, бо найкращий той цвіт на Землі! Буду Бога просити про поміч, бо він поруч з тобою завжди Ми всі разом повстанем за волю і доньки твої і сини... Твоя мова найщира у світі Твоя врода найкраща за всі Твою пісню мелодійну й казкову заспіваємо ми всі на зорі

Слайд 2

Слайд 3

Державний Гімн України Гімн – це не звичайна пісня, це урочиста пісня нашої країни, це символ державної єдності та віддзеркалення душі українського народу.

Слайд 4

Державний герб України Тризуб - історичний символ Української Державності, княжий Знак середньовічних Київських князів. 

Слайд 5

Державний прапор України  стяг із двох рівновеликих горизонтальних смуг синього і жовтого кольорів. Співвідношення ширини прапора до його довжини 2:3

Слайд 6

Лиш у єдності, знаємо, треба нам йти, Щоб нове будувати майбутнє. Не діліться по вірі і мові, брати! І тоді буде вдача супутня. Ми єдині в думках і ми вільні у них. Не керуйтесь “совковим диктатом”! Що збудуємо ми, не збудують вони, Лиш єдину мету треба мати.

Слайд 7

Слайд 8

Знавцям нашої культури Кольори нашого державного прапора? Розкажіть перші рядочки національного Гімну. Президент України? Дерево, яке освячується в церкві перед Пасхою. Воно охороняє від злих сил.

Слайд 9

Старовинний обряд славлення різдвяних свят піснями  Кущ оспіваний в українських народних піснях, символ дівочої вроди Дерево-символ, з яким в українських народних піснях і переказах порівнюють струнких дівчат

Слайд 10

Український народний духовий інструмент з дерева або очерету, що має форму трубки з отворами Чим прикрашають голову українські дівчата.  Національний символ України. Матері дарують його своїм дітям на щастя, на долю, відряджаючи у далеку дорогу

Слайд 11

Україна – країна трагедій і краси, країна, де найбільше люблять волю і найменше знали її, країна гарячої любові до народу і чорної йому зради, довгої вікової героїчної боротьби за волю. Шлях України позначений високими степовими могилами, руїнами та прекрасними місцями.

Слайд 12

Є щось святе в словах мій рідний край. Для мене – це матусі ніжна пісня. І рідний сад, від квіту білосніжний І той калиновий у тихім лузі гай. Його історія … В ній стільки гіркоти! І тим рідніше мені ти, краю рідний, Що вже назад поламані мости, І день встає, як райдуга, погідний!

Слайд 13

Україна сьогодні – незалежна держава, частина Європи, величезна територія з величезним населенням. А згадаємо її історичне минуле – безмежна боротьба, величний порив волі, вічна сутичка з людьми, котрі бажали розділити нашу землю.

Слайд 14

Не оминають нашої пам’яті величні походи князів за часів Київської Русі, набіги на татар козаків під супроводом гетьманів, бунти під проводом Олекси Довбуша та Максима Залізняка.

Слайд 15

Захист національних прав під час Першої і Другої Світових Воєн, від’єднання від СРСР утворення самостійної держави. Люди боролися бо розуміли, що за них ніхто не побудує їхнього майбутнього. Нас роками хотіли знищити, як націю.

Слайд 16

Слайд 17

Ми - патріоти - дочки і сини Для твого блага все в житті здолаєм! Бо ти найкращий, краю мій ясний, Вітчизну й матір ми не вибираєм! Звертаючись до історичного минулого української нації, ми бачимо кращі риси наших предків: патріотизм, волелюбність, повага до своєї нації. Але чи легко бути патріотом? Чи вважаєте ви себе патріотами своєї держави? Чому?

Слайд 18

Україна – багатонаціональна країна

Слайд 19

Щоб зрозуміти Україну треба побачити її красу, відчути велич її історії, доторкнутись до її культури, звичаїв і традицій, познайомитись з її щедрими, трудолюбивими людьми, які люблять свою країну усім серцем. “Без традиції нема культури, без культури немає нації” (В’ячеслав Липинський )

Слайд 20

Слайд 21

Шевченко Тарас Григорович (поет, письменник, художник)

Слайд 22

Чорновіл В’ячелав Максимович (політик) літературний критик, діяч руху опору проти русифікації та національної дискримінації українського народу. був ув'язнений за "антирадянську пропаганду». перебував у таборах суворого режиму і на засланні. 2000 року присвоєнно звання Героя України.

Слайд 23

Хмельницький Богдан Михайлович (гетьман)

Слайд 24

Ступка Богдан Сильвестрович (актор) Український актор театру і кіно лауреат Шевченківської премії Народний артист УРСР (1980). Народний артист СРСР (1991). Герой України (2011).

Слайд 25

Подкопаєва Лілія Олександрівна (гімнастка) володарка 45 золотих, 21 срібної та 14 бронзових медалей тільки на міжнародних змаганнях, не рахуючи національних першостей засновниця і голова Міжнародного благодійного фонду «Здоров'я поколінь».

Слайд 26

Лижичко Руслана Степанівна (співачка)

Слайд 27

Леся Українка (поетеса, письменниця)

Слайд 28

Кличко Віталій Володимирович (боксер)

Слайд 29

Слайд 30

Відомі місця України

Слайд 31

Слайд 32

Слайд 33

Слайд 34

Слайд 35

Слайд 36

Слайд 37

Слайд 38

Слайд 39

Слайд 40

Слайд 41

Вченому світ, а невченому…. Гарно того вчити, хто хоче ... Голова не на те, щоб тільки… Книга вчить, як на….. Людей питай, а свій розум……

Слайд 42

Добрий початок — половина…... Маленька праця краща за велике …… Бджола мала, а й та…. Вік живи — вік …….

Слайд 43

Слайд 44

Зараз наша держава переживає тяжкі часи і кожен намагається допомогти, внести свій вклад у майбутнє. Ми пам’ятаємо наших героїв, які цієї зими боролися проти несправедливості, стояли на смерть за незалежність нашої держави. «Небесна сотня» називають їх, низький їм уклін. Ми серцем і душею з тими, хто й у ці дні боронить нашу свободу на сході України, пам’ятаємо тих, хто віддав своє життя задля нашого щасливого майбутнього. Давайте хвилиною мовчання вшануємо їхню пам'ять…

Слайд 45

Слайд 46

Слайд 47

її культуру, своїми досягненнями славте її. Будьте гідними своїх предків, любіть рідну землю, бережіть волю і незалежність України, поважайте свій народ і його мелодійну мову. Шануйте себе і свою гідність, і шановані будете іншими. Ви - майбутнє України. То ж своїми знаннями, працею, здобутками примножуйте

Слайд 48

Вітаємо з Днем Знань!!!!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Виховна робота