X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Презентація виховної роботи

Завантажити презентацію

Презентація виховної роботи

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Презентація виховної роботи в Миколаївській ЗОШ І-ІІІ ступенів №29 за 2011-2012 навчальний рік

Слайд 2

Програми,які діють у нашій школі Основні орієнтири виховання учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів України. Загальнодержавна програма “ Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини ” на період до 2016 року. Обласна програма “ Молодь Миколаївщини” на 2011-2015 роки. .

Слайд 3

Міжгалузева програма “ Пізнай свою країну ” на 2007-2012 роки. Обласна програма профілактики правопорушень на 2011-2015 роки. Міська програма профілактики правопорушень, бездоглядності та соціального захисту дітей на 2011-2015 роки.

Слайд 4

Програма охорони культурної спадщини міста Миколаєва на 2011-2015 роки. Шкільна програма виховання “ Я- громадянин “. Комплексна програма заходів з екологічної освіти та виховання підростаючого покоління на 2012-2017 роки в Миколаївській ЗОШ І-ІІІ ступенів №29

Слайд 5

Виховна робота спрямована на формування самостійності учнів, розвиток творчих здібностей, розкриття талантів, підготовки іх до життя і праці, а також попередження правопорушень і злочинності, збереження здоров’я учнів.

Слайд 6

Зміст і організація виховної роботи, як невід’ємної складової навчально-виховного процесу спрямована на всебічний розвиток. Основні індивідуальні, класні та масові виховні заходи в школі проводяться у відповідності до річного плану роботи, охоплюють різні напрями, а саме:

Слайд 7

Напрями виховної роботи в школі

Слайд 8

Родинно-сімейне виховання Робота з батьками: Засідання батьківського комітету школи ( вересень, січень); Підсумки успішності та поведінки школярів за семестр; Батьківський лекторій: “ Роль сім*ї у вихованні здорової дитини ” , профілактика жорстокості і насилля в сім*ї ”. Майбутні випускники, ЗНО – 2012.

Слайд 9

Родинне свято до Дня матері в 1 класі ( травень 2012 року)

Слайд 10

Слайд 11

Традиції родинного виховання в школі №29 (12.05.2012.)

Слайд 12

Національно – патріотичне виховання

Слайд 13

Слайд 14

Морально- правове виховання Проведення Тижня, Місячника правової освіти, конкурсів плакатів “ Права дитини очима дітей ”, правовий брейн –ринг “ Турнір Феміди ”,тематичні виховні години тощо. Щоденний контроль за станом відвідування. Виставка літератури з правових питань.

Слайд 15

Морально –правове виховання Сумісні засідання ради профілактики зі ССД адміністрації Корабельного району

Слайд 16

Внутрішкільний облік

Слайд 17

Екологічне виховання

Слайд 18

Слайд 19

Громадянське виховання Громадянський аспект виховної роботи у школі реалізовувався шляхом проведення тематичних виховних годин, бесід, годин спілкування, присвячених державній символіці, вшануванню пам’яті видатних українських політичних діячів, письменників, діячів культури. У 2011-2012 н.р. учні школи прийняли активну участь у різноманітних міських конкурсах, серед яких конкурс з української мови ім. П.Яцика, міський конкурс «Пасхальна радість». Були проведені такі заходи, як конкурс учнівської творчості, присвячений Т.Г.Шевченку, години спілкування за темами: «Весняні обряди в Україні», «Батьківщина в нас одна», «Ми діти твої, Україно!»; позакласні заходи за темою «Міс україночка».

Слайд 20

Екскурсійна робота Відвідали художній музей ім. Верещагіна, краєзнавчий музей, підпільно-партизанського руху ім.Лягіна, суднобудування і флоту; ляльковий театр, циркові вистави тощо.

Слайд 21

Профілактика шкідливих звичок, пропаганда здорового способу життя Формування здорового способу життя здійснювалось через проведення різноманітних шкільних спортивних змагань, Малих Олімпійських ігор. В школі проводились профілактичні заходи, спрямовані на попередження алкоголізму, наркоманії серед неповнолітніх. -заходи тижнів профілактики шкідливих звичок на теми:”Причини та наслідки алкоголізму ”, ”Цей шлях не для тебе”, "Здоровий спосіб життя”, "Причини та наслідки тютюнопаління”, "Ти маєш знати про ВІЛ СНІД на багато більше”, "Довіряй своїм відчуттям, а не байкам тих, хто продає наркотики”, ”Наркотична залежність – це найактуальніша проблема сучасного суспільства”.

Слайд 22

Художньо – естетичне виховання Конкурс пор робок до Дня міста

Слайд 23

Робота з соціального захисту учнів Робота з соціального захисту учнів у 2011-2012 н.р. здійснювалась таким чином. На початку навчального року був створений банк даних на дітей пільгових категорій, який систематично оновлювався щоразу при зміні соціального статусу дитини. У 2011-2012н.р. 7 дітей пільгових категорій були охоплені гарячим харчуванням. Рішенням педагогічної ради від 25.05.2012 року дітей пільгового контингенту(багатодітні) було направлено на відпочинок до шкільного табору з денним перебуванням «Сонечко» .

Слайд 24

Миколаївська ЗОШ №29 покликана і стала тим місцем для особистості учня і вчителя,де духовно збагачується кожен учасник навчально – виховного процесу, де формується громадянська зрілість і особиста відповідальність за свій вклад у національно – культурне відродження України у розбудову держави.

Слайд 25

Дякую за увагу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Виховна робота