X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Педагогічний проект “Реалізація програми “”Обдарована дитина”

Завантажити презентацію

Педагогічний проект “Реалізація програми “”Обдарована дитина”

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Педагогічний проект “Реалізація програми “”Обдарована дитина”

Слайд 2

Огрунтування вибору проблеми Кожна обдарована дитина – індивідуальність, що потребує особливого підходу. Сприяння реалізації обдаруванню потребує організації особливих умов, зокрема спеціальних індивідуальних занять, які виходять за межі програмового матеріалу.

Слайд 3

Для чого потрібна програма роботи з обдарованими дітьми? створення в школі максимально сприятливих умов для розвитку творчого потенціалу школярів; самореалізації творчої особистості; покликані сприяти кращій підготовці учнів до олімпіад, інтелектуальних змагань, конкурсів, турнірів.

Слайд 4

Мета Формування творчої всебічно розвиненої особистості учня; розроблення й впровадження ефективних засобів та технологій навчання й самовдосконалення обдарованих дітей, створення умов для гармонійного розвитку особистості.

Слайд 5

Основні завдання

Слайд 6

Яким же бути вчителю обдарованої дитини?

Слайд 7

Три типи вчителів для обдарованих І Вчитель, який вводить дитину у сферу навчального предмету й створює атмосферу емоційної залученості, збуджує інтерес до предмету ІІ Вчитель, який закладає основи майстерності, відпрацьовує з дитиною техніку виконання ІІІ Вчитель, який підіймає на високо професійний рівень … Поєднання в людині особливостей, які забезпечують розвиток в обдарованій дитині усіх цих сторін, є надзвичайно рідкісним. Між тим спеціалісти вважають, що основою успішної професійної діяльності вчителя обдарованих, є усвідомлення ним власних особистісних особливостей, творчих можливостей, розвиток особистісної креативності

Слайд 8

Потреба в наставництві - необхідна умова розвитку обдарованої дитини За даними наукових досліджень, саме діти з високим інтелектом найбільше потребують «свого» вчителя.

Слайд 9

Вчитель для обдарованих дітей повинен мати виключну «его-силу», повинен бути особистістю, яка продуктивно реагує на виклик, вміє приймати критику і не страждати від стресу при роботі з людьми більш здібними і знаючими, ніж він сам.

Слайд 10

Ситуації незавершеності чи відкритості на відміну від жорстко заданих і суворо контрольованих. Дозвіл та заохочення великої численності питань Створення та розробка прийомів, стратегій, інструментів, предметів для наступної діяльності Стимулювання відповідальності та незалежності. Акцент на самостійних розробках, спостереженнях, почуттях, узагальненнях, співставленнях, повідомленнях Білінгвістичний досвід (більш різноманітний погляд на світ) Увага до інтересів дітей збоку батьків та оточуючих. Умови, які стимулюють розвиток творчого мислення

Слайд 11

Фактори, які перешкоджають розвитку творчих здібностей: Прагнення до успіху за будь яку ціну, недопущення ризику. Нездатність протистояти тиску оточуючих. Несхвалення досліджень, уяви, фантазії. Жорсткі статеві стереотипи. Диференціація гри та навчання: «Учіння – це тяжка праця». Неготовність до зміни точки зору, власної думки. Поклоніння перед авторитетами.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Виховна робота