X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Конфліктологія

Завантажити презентацію

Конфліктологія

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Конфліктують діти??? Скористайтесь нашими порадами!

Слайд 2

Порада 1 Замість того, щоб намагатися не звертати увагу на негативні почуття дитини по відношенню до брата чи сестри, усвідомте їх самі і допоможіть усвідомити дитині. Назвіть передбачуване вами почуття дитини, покажіть, що ви його розумієте. Розуміння почуттів, поняття їх -- цілюще для дітей, і для батьків. Можна зробити і більше. Якщо ви назвете вголос не здійснювані бажання дитини (через що і виникає нелюбов до "суперника” – перешкоди для бажань, так ще і виразите своє співчуття, це принесе емоційне полегшення.

Слайд 3

Порада 2 Постарайтеся допомогти дітям знайти безпечний і нешкідливий вихід для їхніх негативних почуттів: привчайте їх виражати свої почуття в символічній формі (малюнок, ліплення, лист, вірші і т.п.). А не в лайці, бійках. Саме цьому і треба навчити дитини: усвідомлювати своє почуття і вміти його конструктивно і безпечно виразити, а не забороняти собі це почуття випробувати на іншому. Коли дитині потрібно виявити свої почуття, поставте його перед вибором шляху вираження і допоможіть знайти найбільш конструктивний для даної ситуації. Ця навичка – не миттєва реакція лементу чи бійки, а пошук конструктивного способу справитися з проблемою – допоможе йому й у майбутньому.  

Слайд 4

Слайд 5

Порада 3 Втручаючись в бійки, припиняйте їх негайно, але при цьому намагайтеся не займатися з'ясуванням того, хто кривдник, хто жертва. Приділіть увагу постраждалій дитині, виразіть віру в здатність дітей самостійно вирішувати свої суперечки без бійки. Не привчайте дітей до того, щоб їхню суперечку вирішували батьки, заохочуйте їхнє самостійне вирішення проблем. Треба постаратися не тільки перервати і заборонити бійку, але і підказати, як можна більш спокійно розв'язати конфлікт, чи переключити увагу дітей на загальну справу для обох, що влаштовує їх.  

Слайд 6

Слайд 7

Порада 4 Намагайтесь не жадати від дітей прояву любові до себе. Ваша модель поводження повинна бути постійно перед очима дитини.

Слайд 8

Порада 5 Поставтеся до негативних почуттів дитини як до природних почутті в, а не як лиховісних ознак того, що дитина зла, заздрісна, погана. Важливо зрозуміти: дитина не винна у своєму неприйнятті чогось, ревнощах, у своїх негативних почуттях.

Слайд 9

Слайд 10

Презентацію виконала: студентка 201- Д групи Жовтоводського пелагогічного училища Павленко Вікторія Сергіївна

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Виховна робота