X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ВОЛОДИМИР ДАНИК ―ПОЕТ-ПІСНЯР

Завантажити презентацію

ВОЛОДИМИР ДАНИК ―ПОЕТ-ПІСНЯР

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ВОЛОДИМИР ДАНИК ―ПОЕТ-ПІСНЯР ШЕВЧЕНКОВОГО КРАЮ Хоч доля щедро нам посіє І злигодні і буревії, Хай в нас лишиться в чорну мить Маленька крапелька надії. В. Даник

Слайд 2

Даник Володимир Олексійович народився 5 березня 1957 р. в м. Лисянка Лисянського району Черкаської області .

Слайд 3

Барвистими стежинами життя Закінчив середню школу №10 міста Черкаси із золотою медаллю, потім Рязанський радіотехнічний інститут. Працює асистентом кафедри радіоелектроніки Черкаського технологічного університету. Пише українською та російською мовами.

Слайд 4

Сфери діяльності Працював за фахом у НДІ “Акорд” м. Черкаси. З 1993 року пов’язав свою наукову та викладацьку діяльність з Черкаським державним технологічним університетом (раніше – Черкаський інженерно- технологічний інститут). Автор слів гімну ЧДТУ, що не раз виконувався під час різноманітних заходів, що проводились у вузі.

Слайд 5

Перемоги 1984 року став лауреатом конкурсу”Автора! Автора!”, який проводився журналом “Перець” та міністерством культури України. 1987 року став лауреатом поетичного конкурсу, що проводився журналом “Українська культура”. 1992 року став лауреатом першого Всеукраїнського фестивалю-конкурсу гумору, що проходив у Києві. Лауреат ряду обласних конкурсів на кращу пісню. 1994 року став лауреатом Міжнародного літературного конкурсу “Гранослов”.

Слайд 6

Літературний доробок В.Даника Протягом 1991-2001 рр. були видані ліричні збірки В.Даника: “Шевченків край у пісні і в серці”, “Хай розкаже гітара”, “В звуках я хочу с природой слиться”, “Черкащина – це серце України”, “Квітни, моя Україно”, “Там, де сивий Дніпро котить хвилі свої”, “В мого міста козацьке ім’я”, “Іду вклонитися Тарасу”, а також п’ять гуморо-сатиричних. Крім того, вийшла у світ прозова збірка “Дорога до Марса” (видавництво “Український письменник”, 1995 рік).

Слайд 7

Поетичне життя В.Даника 1996 року прийнято в члени Національної спілки письменників України. 1998 року вийшла у світ книга пісень композиторів Черкащини на слова Володимира Даника “Ми з Шевченкового краю”.

Слайд 8

ПОЕТ-ПІСНЯР На вірші Володимира Даника написано більше трьохсот пісень композиторами Черкащини та України.

Слайд 9

“У Черкасах сміються” У 2006 році побачила світ шістнадцята книга Володимира Даника “У Черкасах – сміються!” (Черкаси, Брама-Україна, 2006 рік), де представлений гумор у якнайширшому розмаїтті жанрів – прозові усмішки та фантастичні оповідання, віршовані гуморески і бувальщини, байки, іронічні сонети, жартівливі пісні, пародії, дружні присвяти, епіграми, афоризми і т.д.

Слайд 10

Поетичне слово звучить біля пам’ятника В.Симоненку 24.08.2011р.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Українська література