X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Т.Г.Шевченко та кохання

Завантажити презентацію

Т.Г.Шевченко та кохання

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Т.Г.Шевченко та кохання

Слайд 2

Титар Вийди, серденько,— Я виглядаю; Хоч на годину, Моя рибчино! Виглянь, голубко, Та поворкуєм, Та посумуєм

Слайд 3

Плач Ярославни Святий, огненний господине! Спалив єси луги, степи, Спалив і князя, і дружину, Спали мене на самоті! Або не грій і не світи. Загинув ладо… Я загину!

Слайд 4

Росли у купочці зросли Подай же й нам, всещедрий боже! Отак цвісти, отак рости, Так одружитися і йти, Не сварячись в тяжкій дорозі, На той світ тихий перейти. Не плач, не вопль, не скрежет зуба Любов безвічную, сугубу На той світ тихий принести.

Слайд 5

Марку Вовчку Світе мій! Моя ти зоренько святая! Моя ти сило молодая! Світи на мене, і огрій, І оживи моє побите Убоге серце, неукрите, Голоднеє. І оживу, І думу вольную на волю Із домовини воззову.

Слайд 6

Причинна Кличе ïï та цiлує . . .   Нi, вже не поможе!    "За що ж вони розлучили    Мене iз тобою?"    Зареготавсь, розiгнався -    Та в дуб головою! 

Слайд 7

Наймичка Як дiточок двоє,    Пiд тую калину    Прийшли, посiдали    I поцiлувались.

Слайд 8

Якби зустрілися ми знову Якби зустрілися ми знову, Чи ти злякалася б, чи ні? Якеє тихеє ти слово Тоді б промовила мені? Ніякого. І не пізнала б. А може б, потім нагадала, Сказавши: — Снилося дурній. 

Слайд 9

Г.З. Рожевая зоре! І ти, моя єдиная, Ведеш за собою Літа мої молодії, І передо мною Ніби море заступають

Слайд 10

Єсть серце єдине Єсть серце єдине, серденько дівоче, Що плаче, сміється, і мре, й оживає, Святим духом серед ночі Понад ним витає.

Слайд 11

Мені тринадцятий минало. Ми вкупочці колись росли, Маленькими собі любились, А матері на нас дивились Та говорили, що колись Одружимо їх.

Слайд 12

Зацвіла в долині червона калина Почула дівчина І в білій свитині З біленької хати Вийшла погуляти У гай на долину. І вийшов до неї З зеленого гаю Козак молоденький; Цілує, вітає.

Слайд 13

Не тополю високую Ні  з  ким  полюбитись.   Як  дівчата  цілуються,   Як  їх  обнімають   І  що  тойді  їм  діється  —   Я  й  досі  не  знаю.   І  не  знатиму.  Ой  мамо,   Страшно  дівувати,   Увесь  вік  свій  дівувати,   Ні  з  ким  не  кохатись

Слайд 14

Виконав Закальницький Назар Степанович. р.н. 1998 р. 18 березня Слюсар з ремонту автомобілів 21.10.2013

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Українська література