X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Луканов Юрій Вадимович

Завантажити презентацію

Луканов Юрій Вадимович

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Луканов Юрій Вадимович

Слайд 2

Слайд 3

Слайд 4

Біографія 1958- Народився у Києві. 1966- 1976 - Навчався у київській середній школі №93. 1977— 1982— навчався в Київському державному університеті ім. Т. Шевченка, факультет журналістики

Слайд 5

1982— 1986— кореспондент газети «Молодь України». 1986— 1987— старший редактор радіостанції «Молода гвардія», Держтелерадіо України. 1987— 1989— кореспондент газети «Молодь України». 1989— випускав «Вісник Руху»; організатор пресового забезпечення 1-го фестивалю «Червона рута». 1989— 1990— редактор газети «За народний парламент», секретаріат НРУ. 1990— 1991— редактор-менеджер видавництва «Такі справи». 1991— 1992— завідувач відділу інформації, керівник пресового забезпечення президентської передвиборчої кампанії В. Чорновола та рухівського штабу перед референдумом за незалежність України, секретаріат НРУ. 1992— Стажувався в National Forum Foundation (США). 1993— редактор-продюсер Міжнародного канадського радіо (м. Монреаль). 1995— головний медіа консультант передвиборчої кампанії виборчого об'єднання «Столиця» до Київміськради.

Слайд 6

1993— 1996— політичний оглядач, Інформаційне агентство УНІАН. 1996— 1997— політичний оглядач, газета «День». 1997— редактор-менеджер, видавництва «Такі справи». 1997— 1998— спеціальний кореспондент газети «Всеукраинские ведомости». 1998- 1999 вільний журналіст, який працює над окремими проектами. 1999— автор циклу телепередач «Бюро розслідувань» ТРК «Гравіс». 2001— медіаконсультант Прес-служби католицької церкви з підготовки Візиту в Україну Папи Івана Павла ІІ. 2002— 2005 медіаконсультант видавництва «Такі справи». 2002— 2003— відповідальний редактор Радіослужби «панорама Новин». 2004— 2005— ведучий ток-шоу на радіо «НАРТ». 2002 — до сьогодні — вільний журналіст, учасник різних медіапроектів. 2008 - до сьогодні - Голова Комітету Київської незалежної медіа-профспілки. 2011 - до сьогодні Голова Незалежної медіа-профспілки України.

Слайд 7

Крім численних статей, він є автором кількох книжок, сценаріїв документальних фільмів, автором і продюсером документальних фільмів. Про самого себе каже, що він "серйозний журналіст, який часто валяє дурня". З одного боку, написав першу в Україні незалежну книжку про діючого на той час главу держави «Третій Президент. Політичний портрет Леоніда Кучми».

Слайд 8

З того ж самого боку він є автором сценарію і продюсером кількох документальних фільмів, серед яких найпомітніші «Три любові Степана Бандери», «Хто ви є, містер Джекі?» - останній про стосунки дисидента Валерія Марченка з громадянкою Голландіїї Джекі Бакс, яка писала йому у неволю аж чотири роки, доки він не помер.

Слайд 9

А з другого боку, Луканов видав книжку з назвою, яка багатьом здається гидотною. Це збірник політичних епіграм і віршиків чорного гумору «Козюльки». Потім продовжив тему і видав ще один збірник уже суто політичних епіграм «Колода від Ющенка». Найулюбленішим твором чорного гумору вважає еротично-патріотичну страшилку: «Москаль до вкраїнки підкрався, нахабний. Прутня зненацька загнав під живіт. Більш Україну загарбать не прагне - У патріотки ТАМ був динаміт» Улюбленою політичною "козюлькою" вважає епіграму про Ющенка і Януковича, коли вони помирился і останній став Прем'єр-міністром: «Мали пацани сходняк Про життя насущне. Янукович тепер - «Так!», Ющенко - «Тому що!».

Слайд 10

Ю. Луканов про свою творчість Його книжуся – справжня кака. Навколо фільмів – повна тиша. Отож, як заздрісник усякий, на інших пасквілі він пише. Це мається на увазі як пародія. ЮРІЙ ЛУКАНОВ, автор КНИЖКИ “Козюльки”. Усе гаразд із носом в нього. Проблему має з головою: там туполобі й криворогі козюльки носяться юрбою. Його язик – як гостре жало бритви. Та епіграми – просто тупості зразки. Бо ж непогано мати у макітрі при гострім язику ще й гострії мізки.

Слайд 11

Юрій Луканов пише і серйозні статті, зокрема, розслідування, завдяки яким двоє безневинно засуджених чоловіків вийшли на волю. Любить роботу в полі - робив репортажі з ліквідації аварії на Чорнобильскій АЕС, з війни в Грузії 2008 року, з Кишинева 2009 року, коли там були заворушення і горів парламент, з Москви після терактів у метро 2010 року тощо. Попри серйозність такої роботи, його улюбленою фразою є: «Не стався до життя надто серйозно - все одно живим тобі з нього не видряпатися».

Слайд 12

Друкувався і рукується в газетах й інтернет-виданнях «День», «Газета по-українськи», «Kyiv Post», «Телекритика», «Известия в Украине», «Обозреватель», "Московские новости", "Экономические известия", Радіо "Свобода" (сайт), Український тиждень".

Слайд 13

Доробок * Автор книжки дорожніх нотаток «Європейський феєрверк» (2006). * Співавтор сценарію десятисерійного телевізійного документального фільму «НАТО: свій чи чужий?» (2006, медіацентр «Розмай). * Продюсер, автор ідеї і сценарію телевізійного документального фільму „Мавпи“ народилися в Черкасах» (2006, ПеПеЮеЛ). * Автор книжки епіграм-козюльок «Колода від Ющенка», (2006, «Такі справи»). * Автор книжки епіграм та віршиків чорного гумору «Козюльки» («Такі справи», 2002 і 2003 роки). * Продюсер, автор ідеї сценарію телевізійного документального фільму «Портрет мафії в жіночому інтер'єрі» (2004, ПеПеЮеЛ). * Продюсер, автор ідеї та автор сценарію телевізійного документального фільму «Хто ви є, містер Джекі?» (2001, ТРК «Гравіс» за участі UMC). * Автор і продюсер док. телефільму «Три любові Степана Бандери» (1998, ТІА «Вікна»). * Автор книги «Третій Президент. Політичний портрет Леоніда Кучми» (1996, «Такі справи»).

Слайд 14

Нагороди * Лауреат Премії ім. Івана Франка Національної спілки журналістів України

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Українська література