X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Юрій Гагарін – першовідкривач космічних трас

Завантажити презентацію

Юрій Гагарін – першовідкривач космічних трас

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Усний журнал «Юрій Гагарін – першовідкривач космічних трас» до 50 – річчя польоту першої людини в космос

Слайд 2

І сторінка “ Неспокійне дитинство” 9 березня 1934 р. у простій селянській сім'ї Гагаріних в с. Клушино на Смоленщині з'явився син Юрій. Батько був теслею, а мама – дояркою. У грізний воєнний 1941 рік Юрій пішов до школи. Сім'ю Гагаріних вони вигнали з будинку, і їм довелося викопати на околиці села землянку і тулитися там.

Слайд 3

ІІ сторінка – “ Швидкоплинна юність ” В 1949 р. 15-річний Юрій поїхав у Москву до дядька і за його порадою вступив до училища при Люберецькому заводі сільськогосподарських машин на ливарника.

Слайд 4

Студент Оренбурського авіаційного училища

Слайд 5

Одруження В 1957 році Юрій одружується з медичним працівником Валентиною Іванівною Горячевою

Слайд 6

Льотчик - інструктор Після закінчення училища в 1957 році командування залишило Гагаріна на посаді льотчика-інструктора, але він подав рапорт із проханням направити його на Північ.

Слайд 7

ІІІ сторінка “ Конкурс кандидатів у космонавти ” 9 грудня 1959 року Гагарін написав заяву з проханням зарахувати його в групу кандидатів в космонавти.

Слайд 8

Сергій Павлович Корольов Проводив відбір кандидатів в космонавти. З 3000 бажаючих він віддав перевагу саме Юрію Гагаріну. Генеральний конструктор космічного корабля “ Восток - 1”, на якому у Всесвіт полетіла перший космонавт.

Слайд 9

ІV сторінка – “ Політ у космос ” Ракета “ Восток - 1” була запущена з космодрому Байконур 12 квітня 1961 року о 9 годині 6 хвилині 56 секунді по московському часі.

Слайд 10

Ним став уродженець Саратовської області – Юрій Олексійович Гагарін. Позивними першого космонавта було “Кедр”. V сторінка - “ Політ “ Востока - 1” з людиною на борту ”

Слайд 11

Підкорення космосу Політ в космос першої людини продовжувався 108 хвилин. Космонавт облетів нашу планету один раз і отримав наказ про спуск. О 10 годині 55 хвилині Юрій Гагарін приземлився в степу недалеко від міста Саратова

Слайд 12

VI сторінка – “ Зустріч на Землі ” Юрій Олексійович Гагарін отримує привітання з подоланням світових космічних рекордів: Рекорд тривалості польоту – 108 хвилин; Рекорд висоти польоту – 327, 7 кілометрів; Рекорд максимального вантажу піднятого на цю висоту – 4725 кілограм

Слайд 13

VIІ сторінка – “ Світова популярність ”

Слайд 14

VIІI сторінка – “ Родина ” Дружина – Валентина Іванівна; Дочка Олена народилася 10 квітня 1959 року; Дочка Галина народилася 7 березня 1961 року

Слайд 15

ІХ сторінка – “ Трагічна смерть ” Трагічно загинув 27 березня 1968 року в авіаційній катастрофе поблизу села Новоселово Киржацького району Володимирівської області при виконанні тренованого польоту. Похований у Кремлівської стіни на Червоній площі в Москві.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Природознавство