X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Література рідного краю. Збірка поезій «Зерно в ріллі» В.Густі

Завантажити презентацію

Література рідного краю. Збірка поезій «Зерно в ріллі» В.Густі

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ЛІТЕРАТУРА РІДНОГО КРАЮ Вчитель: Кузьма Наталія Василівна Тема. Василь Густі. Сторінки життя. Збірка поезій “Зерно в ріллі”

Слайд 2

Мета: ознайомити учнів зі збіркою поета-земляка, розвивати навички аналізу поетичного твору, спонукати до розкриття внутрішнього світу ліричного героя, до осмислення глибоких поетичних образів: виховувати високу моральність людських почуттів, любов до поетичного слова. Епіграф уроку Благословенні, мов зерно, Слова, Якщо в них правда, мов зерно, жива.

Слайд 3

Берег дитинства Завжди, коли повертаюся додому З далеких мандрів у Карпатський край, Біжить назустріч і знімає втому Стежина, невгамовна, мов ручай.

Слайд 4

У родинному колі

Слайд 5

Тому прошу снаги від долі, Долаючи життєву путь, Володарем своєї волі, Рабом свого сумління будь. В.Густі

Слайд 6

Слайд 7

Стоїть вона на сторожі і в душі у нас.

Слайд 8

Усміхнулись білі вишні: - Болі, прикрощі минуть, Відійдуть собі в колишнє, замість них нові прийдуть.

Слайд 9

Людина прагне, щоб її любили

Слайд 10

Полишають вже птахи Карпати свої. Я ж у ріднім краю залишаю свій слід, Щоб у рідній землі хоч травою лишитись…

Слайд 11

ОСІНЬ НА ЖИТТЄВОМУ ПОРОЗІ Та залишились спогади милі Про ті квіти, про дні, про людей. Й додає це натхнення і сили, Й знову серце моє – молоде.

Слайд 12

Лауреатом Всеукраїнської літературної премії імені Зореслава за 2009 р. у жанрі поезії став Василь Густі за збірку "Ріка під кригою" (видавництво "Карпати").

Слайд 13

Підсумок уроку Мотиви лірики В.Густі Любов до рідного краю та його природи; Любов до людей (рідних, близьких); Усвідомлення швидкоплинності людського життя; Віра в християнські цінності; Місце та роль людини на Землі.

Слайд 14

Збірка “Зерно в ріллі” – ще одна сходинка до творчої зрілості. Зерно кинуто в ріллю у добрий час. Зерно – добірне. Поява згаданої книги засвідчила те, що в художній поезії активно, плідно, сумлінно трудиться трудівник словесної ниви, поетична творчість якого посідає помітне місце в літературному процесі нашого краю. Іван Хланта Домашнє завдання: Вивчити напам’ять поезію, яка найбільше припала до душі. Написати твір-роздум “ Що я можу зробити для рідного краю?”

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Українська література