X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Є.Гуцало.Лось

Завантажити презентацію

Є.Гуцало.Лось

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Євген Гуцало. Відображення вічного протистояння добра і зла в оповіданні «Лось»

Слайд 2

Все на землі, все треба берегти –  І птаха й звіра, і оту рослину, Не чванься тим, що цар природи ти, Бо врешті, ти його частинка. Богдан Лепкий

Слайд 3

Слайд 4

“Скарбниця знань”

Слайд 5

Сторінка “Біографічна”

Слайд 6

Слайд 7

Сторінка “Світ навколо нас”

Слайд 8

Лось Лось — рід ссавців, найбільший представник родини оленевих. Довжина тіла самця до 3 м, висота в загривку до 2,3 м, довжина хвоста 12—13 см; маса 360—600 кг, самки дрібніші за самців. 

Слайд 9

У самців є величезні (найбільші у сучасних ссавців) роги, нерідко лопатоподібні за формою (особливо виразна лопатоподібна форма у якутських і американських лосів); їхній розмах досягає 180 см, маса — 20—30 кг. Роги лося є відомим мисливським трофеєм.

Слайд 10

Підберезники

Слайд 11

Заповідник

Слайд 12

Тайга

Слайд 13

Зупинка “Юні літератори”

Слайд 14

Гра «Кошик знань»

Слайд 15

Зупинка “Фізична розминка”

Слайд 16

Гра “Найуважніший читач” 1. Лось був … самець, уже звик до заповідника, в який потрапив із тайги. 2. Два хлопчики схожі один на одного так, як …схожий на свого більшого сусіда. 3. Лось уже зовсім знесилився і байдуже спостерігав, як наближаються … 4. Щоб врятувати лісового красеня, хлопці розширили ... і прорубали доріжку до берега. 5. Коли пролунав постріл, то лось деякий час ще … уперед, а потім спіткнувся.

Слайд 17

“Літературне доміно”

Слайд 18

Добро і зло в оповіданні “Лось” «Тепер [дядько] дивився на звіра і хотів вірити, що лось оживе. Так, як ще недавно дітям, йому дуже кортіло, щоб лось підняв голову, звівся на свої стрункі міцні ноги і неквапно побіг до лісу, як він ще недавно біг, поки дороги йому не перетнула куля»

Слайд 19

Зупинка “Прощальна”

Слайд 20

Дякую за увагу !

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Українська література