X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Заклад оздоровлення та відпочинку

Завантажити презентацію

Заклад оздоровлення та відпочинку

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Актуальність Організація повноцінного відпочинку дітей. Залучення в табір важко вихованих дітей, дітей із багатодітних и малозабезпечених сімей.

Слайд 3

Мета Організація повноцінного відпочинку та оздоровлення учнів шкіл в літній період. Використання ігрових форм для підвищення мотиваційної діяльності.

Слайд 4

Завдання 1. Забезпечення умов для організованого відпочинку дітей. 2. Проведення роботи з дітьми, що поєднує розвиток і виховання дітей з оздоровчим відпочинком. 3. Залучення дітей до творчих видів діяльності, розвиток творчого мислення. 4. Формування культурної поведінки, санітарно-гігієнічної культури, набуття навичок здорового способу життя. 5. Формування у дітей навичок спілкування і толерантності.

Слайд 5

Організатори програми Спеціалісти органів освіти, організатори и викладачі, директор и заступники директора ДПТНЗ “Свеський професійний аграрний ліцей”, керівники творчих колективів, студій, спортивних секцій, а також ті, хто цікавиться проблемою організації оздоровчо - розвиваючого відпочинку та дозвілля.

Слайд 6

Направлення роботи Організація діяльності закладу оздоровлення та відпочинку ім. К.Яніна. Організація діяльності трудового загону. Організація зайнятості «важких» підлітків и дітей із неблагополучних сімей.

Слайд 7

Умови реалізації програми ігрові кімнати з набором настільних ігор, спальні кімнати, їдальня, актова зала, ігрова площадка

Слайд 8

Умови реалізації програми Педагогічні умови Відповідність направлення і формування роботи меті задачам табірної зміни, складання умов для індивідуального розвитку особистості дитини через участь в загальнотабірних заходах в додатковій освіті за інтересами; Відбір педагогічних прийомів и засобів з урахуванням вікових особливостей дітей; Забезпечення єдності і взаємозв'язку управління і самоуправління; Єдність педагогічних вимог у взаєминах з дітьми.

Слайд 9

Напрямки роботи табору спортивно-оздоровчій екологічний краєзнавчій трудовий пізнавальний

Слайд 10

Етапи програми табірної зміни Підготовчий (січень – квітень) Організаційний етап (квітень – травень) Основний етап (червень – липень) Заключний етап (кінець серпня)

Слайд 11

Очікувані результати загальне оздоровлення дітей; поповнення дітей цікавими соціо – культурними подіями; отримання нових знань про різни держави, знайомство з звичаями і традиціями різних народів, знайомство з іноземними мовами (мотивування учнів до вивчення зарубіжної історії, географії світу, зарубіжної літератури, іноземної мови)- проведення інтелектуальних марафонів; оволодіння та закріплення навичок самообслуговування; (щоденник вихователя); стабілізація міжособових взаємин (психологічне тестування); придбання дітьми досвіду реагування в скрутних ситуаціях.

Слайд 12

Слайд 13

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Туризм