X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Туніс

Завантажити презентацію

Туніс

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Місто Туніс

Слайд 2

Туніс розташований на березі Туніської бухти Середземного моря у прибережній долині та оточуючих її пагорбах. До складу міста входить порт Ла Ґулєт (араб. Хальк-ель Уед). Населення Тунісу — 693 486 чоловік (2007).

Слайд 3

У 2-му тисячолітті до н. е. на місці сучасного міста Туніс заснували поселення бербери. За декілька століть до н. е. Туніс (Тунет) відомий як передмістя Карфагену. У 396–395 рр. до н. е. його використовували як табір повсталі проти пунійської влади бербери В ХІІІ — XVI століттях Туніс — столиця  східномагрибської держави Хафсидів, одне з найбільших і найбагатших міст ісламсього світу з населенням бл. 100 тисяч чоловік. Тоді ж збудована медіна — старе місто. З 1574 року Туніс — у складі  Османської імперії У 1881 –1956 роках — адміністративний центр французького  протекторату Під час Другої світової війни — в листопаді 1942 — травні 1943 років — Туніс бувокупований італо-німецькими військами. З 1956 року Туніс — столиця незалежної Туніської республіки.

Слайд 4

Найпопулярнішим муніціпальним загально-громадським видом транспорту є так зване «міське метро» — насправді розгалужена система наземного електротранспорту, фактично трамваю (введена в дію у 1985 році).

Слайд 5

Слайд 6

Туніс — основний науковий, освітній і культурно-просвітницький центр держави, в якому розташовані численні навчальні і науково-дослідні інституції, заклади культури тощо. Основні ВНЗ — Туніський університет, Національна адміністративна школа, Національна консерваторія тощо. У місті діють Національна і Публічна бібліотеки, Муніціпальний театр. Найвідомішим музеєм є Національний музей Бардо, розташований у приміщенні палацу хафсидьских султанів ХІІІ століття (пізніше туніських беїв) на околиці сучасного міста. У його експозиції багата колекція старожитностей римсього і арабського періодів історії Тунісу. Музей Бардо.

Слайд 7

Муніципальний Туніський театр

Слайд 8

У Тунісі збереглися пам'ятки архітектури VIII–XIX століть. казба (IX, XIII–XVI століття) з мечеттю (1231–1235 роки) забудова старого міста — медіна (з 1979 року входить у список Світової спадщини ЮНЕСКО)

Слайд 9

Сук ель-аттарін

Слайд 10

Туніський кафедральний собор святого Вінсона цінний орга ном і гарними настінними розписами. Французька Брама – ворота у порт Кафедральний собор Святого Луї

Слайд 11

Туніський Біг-Бен на Центральній площі

Слайд 12

Слайд 13

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Туризм