X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Країна ПАРАГВАЙ

Завантажити презентацію

Країна ПАРАГВАЙ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ПАРАГВАЙ Назва країни походить від назви річки Парагвай, що на мові місцевих індіанців гуарані означає "велика річка, джерело моря". Столиця. Асунсьйон.

Слайд 2

План 1.Географічне положення. 2.Населення: індіанці гуарані зміна чисельності населення 3.Державна мова. 4.Державний устрій. 5.Клімат. 6.Флора та фауна. 7.Мате 8.Єкономіка. 9.Визначні пам'ятки .

Слайд 3

Площа-близько 406 тис. кв. км.

Слайд 4

Географічне положення - Парагвай-держава в Південній Америці, на північному заході і півночі межує з Болівією, на сході-з Бразилією, на півдні і південному заході-з Аргентиною. -Центр країни зайнятий алювіальної низовиною річки Парагвай, яка перетинає всю країну з півночі на південь і ділить країну на дві частини: Парагвай і Чако. -На південному сході знаходитися край лавового Плато Парани висотою 300-400 м і окремі височини заввишки 700 м. -Гряди пагорбів досягають р.. Парагвай північ Консепсьйон, ще одна перетинає річку у Асунсьйон. Далі на схід, від міста Енкарнасьон до кордону з Бразилією, тягнеться високий уступ, що обмежує із заходу плато Парана -На північному заході країни простягається рівнина Гран-Чако, яка займає близько 62% площі Парагваю. -Країна має густу річкову мережу. Для рельєфу цього району характерні сухі русла і солончаки.

Слайд 5

Населення Населення близько 6,4 млн. чоловік. Основну частину складають парагвайці. Понад 95% парагвайців - метиси (від шлюбів між іспанськими колоністами і індійки). У західній частині живуть індіанці (тупі-гуарані, самуко, матако-матагуайо, маскоі, гуайкуру), частково зберегли напівкочовий спосіб життя.

Слайд 6

Близько 30 тис. чоловік. Живуть у вологому тропічному лісі східній частині Парагваю. До приходу іспанців цей народ не знав ні колеса, ні плуга, ні тягової сили домашніх тварин, ні металу. Вони дуже майстерно робили свої знаряддя праці з деревини і кістки, харчувалися дичиною і рибою, вирощували рис і овочі. Назва племені в перекладі означає "воїн".

Слайд 7

Слайд 8

Через парагвайської війни (1864-1870 рр..) З Бразилією, Аргентиною і Уругваєм число жителів скоротилося на 4 / 5, була втраченої частину території.

Слайд 9

Офіційна мова, на яких говорить населення країни, - іспанська і гуарані. Гуарані - мова племені індіанців, з давніх-давен жили тут. Численні племена індіанців гуарані (близько 30 тис. чоловік) і понині живуть у східній частині Парагваю. Гуарані - південноамериканський індіанський мова, входить в сім'ю тупі-гуарані. Близько 90% населення Парагваю володіють цією мовою, на ньому видаються книжки, газети, ведуться радіопередачі.

Слайд 10

ДЕРЖАВНИЙ УСТРІЙ Парагвай - республіка в складі 17 провінцій і столиці. Адміністративно-територіальний розподіл: 18 департаментів і столичний округ Центральні органи влади. За конституцією 1992, в країні є три гілки влади: виконавча, законодавча і судова Виконавча влада: Глава держави - президент (обирається загальним голосуванням на 5-річний термін). Законодавча влада: Двопалатний Конгрес - складається із Палати Сенаторів (45 місць, обираються загальним голосуванням на 5-річний термін) і Палати Депутатів (80 місць, обираються загальним голосуванням на 5-річний термін). Законодавча система заснована на римському цивільному праві, аргентинському кодексі, французькою кодексі, нагляд за конституційністю прийнятих законів здійснює Верховний Суд, не визнає верховенства Міжнародного Верховного Суду (у Гаазі). Юридична або судова влада: Верховний Суд, судді призначаються Радою Міністрів. Конституція проголошена 20.06.1992 р.

Слайд 11

Незважаючи на відносно невеликі розміри Парагваю, кліматичні умови в різних його частинах досить неоднорідні і помітно відрізняються від прилеглих країн. У східній частині країни клімат тропічний вологий, а на північному заході - тропічний сухий. Середні температури січня (місцева літо) коливаються від 27 - 29 С в південних районах до 22-34 C на північному заході, при цьому нерідкі дуже спекотні дні, коли стовпчик термометра піднімається до 35 - 43 С. У липні (зима) повітря на півдні прогрівається в середньому до 17-19 С, а на півночі - до 16 - 24 C, хоча нерегулярні вторгнення антарктичних повітряних мас (травень-вересень) можуть призвести до зниження температури до +6 С, а теплі вітру з Амазонії навпаки - прогрівають повітря до 36 С. Опадів випадає від 700 мм на заході Парагваю до 1500 в центрі (близько Асунсьйон) і до 2000 мм в гористих східних районах. Характер розподілу опадів також досить непостійний - зазвичай найбільшу кількість дощу буває в літні місяці (листопад-березень), а зима (червень-серпень) щодо суха. Проте в західних районах країни (Гран-Чако) нечисленні опади випадають відносно рівномірно, з ледь помітним сухим (квітень-жовтень) сезоном, а на півдні практично весь рік стоїть волога погода. У гірських районах сходу країни погодні умови сильно залежать від висоти місця і найчастіше досить суворі.

Слайд 12

Флора та фауна Тваринний світ. У Парагваї звичайні пампасние олені, каймани і броненосці. Рідше зустрічається гризун капібари, або водосвинки. У лісах і на болотах мешкає безліч тропічних птахів, включаючи різних папуг, страусів нанду і ібісів. Часто зустрічаються кровоссальні кажани. І люди, і худоба сильно страждають від величезної кількості комах - сарани, москітів і кліщів. Помітним елементом рівнинного пейзажу є термітники, що мають вид зрізаних конусів червоного кольору. Рослинний світ. Тут виростає знамените дерево, яке славиться своєю виключно твердою деревиною і використовується для отримання дубильного екстракту. Крайній захід країни зайнятий непрохідними колючими заростями листяних дерев і чагарників. Внутрішня частина Чако майже цілком покрита заростями ксерофітних чагарників, лише місцями змінюються ділянками пальмової савани. На більшій частині країни зростає парагвайської чайне дерево.

Слайд 13

МАТЕ Парагвайський чайне дерево або дерево мате вирощується тільки в Південній Америці. Це вічнозелене дерево висотою понад десять метрів, формою листя нагадують нашу березу. Мате замінює їм звичні для інших чай і каву. Збір врожаю відбувається через два-три роки після висадки. Напій мате готують: висушені подрібнені в порошок листя заливають водою, наполягають і п'ють холодним або гарячим. Порошок отриманий з листя зберігають у спеціальних посудинах - мате, зробленою з гарбуза лагенарії. Парагвайський чайне дерево або дерево мате вирощується тільки в Південній Америці. Це вічнозелене дерево висотою понад десять метрів, формою листя нагадують нашу березу. Мате замінює їм звичні для інших чай і каву. Збір врожаю відбувається через два-три роки після висадки. Напій мате готують: висушені подрібнені в порошок листя заливають водою, наполягають і п'ють холодним або гарячим. Порошок отриманий з листя зберігають у спеціальних посудинах - мате, зробленою з гарбуза лагенарії.

Слайд 14

Економіка Парагвай - одна з найбільш відсталих в економічному ставлення країн Латинської Америки. Основа економіки - тваринництво та лісове господарство. Обидві галузі перебувають під впливом монополії США, Великобританії, Франції, Німеччини, Бразилії, Аргентини. с / г угіддя займають близько однієї четвертої частини території. Основні продовольчі культури: кукурудза, маніок, рис, пшениця, батат, квасоля. Промисловість розвинена слабо: переважають дрібні підприємства обробної промисловості, що займаються переробкою с / г сировини. Основні галузі - харчова, текстильна, хімічна. Головний вид транспорту - річкове судноплавство. Експорт Парагваю - складають бавовна і соєві боби, рослинні масла та лісоматеріали. Імпорт: нафта і нафтопродукти, різне виробниче обладнання, залізо і сталь, харчові продукти і транспортні засоби. Основні торговельні партнери Парагваю - Бразилія і Аргентина, члени латиноамериканського загального ринку МЕРКОСУР. Важливим постачальником нафти є також Алжир. Крім цього, ведеться торгівля з країнами Західної Європи, Сполученими Штатами та Японією.

Слайд 15

Зміни ВВП на душу населення

Слайд 16

Визначні пам'ятки Заслуговують на увагу оригінальні зборів "Галерея-Текніка" на Калье Хенераль Брукес, резиденція "Каса Віола", нині національний музей в Асунсьоні, «Таллер-Фабрика" на Маріскаль-Естігарріба, Музей клубу автолюбителів і туристів Парагваю, нумізматична колекція Центрального банку країни, колоритний Музей поліції на Серра-Кора, Культурний центр республіки, музей інституту Отрос (невеликий музей історії та військової справи), Музей парагвайського спілки ветеранів (велика колекція фотографій і предметів епохи війни Чако, 1932-1935 рр..), Музей природної історії на території ботанічного саду Хардін-ботанік, що належить національному Міністерству оборони музей Бернардіно-Кабальєро, Поштовий музей, приватний Єврейський музей на Калье Сакраменто і музей міфології гуарані Рамона Еліаса в передмісті Капіата. Пам'яток в Чако небагато, однак варто звернути увагу на містечка Лома-Плата (найстаріше і саме традиційне німецьке поселення в регіоні) і Нойе-Хальбштадт, що славиться своїм традиційним "індійським ринком".

Слайд 17

На кордоні Бразилії та Парагваю, на річці Парана СОБОР місті Асунсьйон (1842-1850). Вигляд на річку ПАРАГВАЙ у міста Асунсьйон.

Слайд 18

Резиденція "Каса Віола", нині національний музей

Слайд 19

Руїни старого міста

Слайд 20

Список літератури Нитобург Э.Л. Парагвай. Экономико-географический очерк. М., 1964 Альперович М.С. Революция и диктатура в Парагвае (1810–1840). М., 1975 Харитонов В.А. Парагвай. М., 1976 История литератур Латинской Америки, т. 2. М., 1988; т. 3, М., 1994 Парагвай в современном мире. – Латинская Америка, 1998, № 7

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Туризм