X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Знайомимося зі світом художніх професій. Виготовляємо комплект пазлів.

Завантажити презентацію

Знайомимося зі світом художніх професій. Виготовляємо комплект пазлів.

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Художні професії. Виготовляємо комплект пазлів. Соколова Надія Ігорівна КЗ «Кочетоцька санаторна школа-інтернат I-ІІІ ступенів»

Слайд 2

Художні професії Скульптор Художник Іконописець Фотохудожник Артист , актор Дизайнер

Слайд 3

Відгадайте, про яку професію йдеться? Він такий же, як і ми, Непомітний між людьми. А в театрі грає ролі: Нині вчителя у школі, Завтра буде інша роль, То бідняк він, то король. Про чуже життя розкаже І на сцені нам покаже, Як по правді треба жити І біди не наробити.

Слайд 4

Тренувальні вправи 1. Розріжте аркуш паперу на однакові за шириною смужки 2. Виріжте смужки-“хвилькі” 3. Спробуйте вирізати коло без допомоги Виготовляємо пазли 1. Виріжте листівку з альбому с. 39 2. Розріжте її за хвилястими лініями. 3. Склади картинку спочатку на парті. 4. Переноси частинками та наклеюй картинку в альбом с. 39 Назовіть правила роботи з ножицями та клеєм.

Слайд 5

Виставка робіт Підсумок уроку Які професіїї сьогодні вивчали? Як їх називають? Чому? Яка з них вам найбільше сподобалася? Чим?

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Трудове навчання