X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Виріб для оздоблення інтер'єру

Завантажити презентацію

Виріб для оздоблення інтер'єру

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Виріб для оздоблення інтер’єру. Метелики з бісеру

Слайд 2

Вироби з бісеру — стильні, розкішні, багаті, вони призначені для людей, які цінують красу та індивідуальність.

Слайд 3

Вимоги до конструкції виробу: функціональність; надійність; практичність; естетичність; екологічна безпечність.

Слайд 4

Вимоги до матеріалів: міцність; низька собівартість; естетичність; можливість різноманітних варіантів оздоблення; екологічна безпечність;

Слайд 5

Моделі-аналоги

Слайд 6

Аналіз моделей-аналогів

Слайд 7

Вибір матеріалу бісер №11 будь-яких кольорів, які вам сподобалися; проволока.

Слайд 8

Розрахунок собівартості

Слайд 9

Міні-маркетингове дослідження

Слайд 10

Техніка виготовлення виробу 1. Плетіння з бісеру нижнього крильця метелика Для виготовлення нижнього крильця нам знадобиться 60 см дроту (для більшого бісеру знадобиться більш довгий дріт). Згідно зісхемі нанизуємо на дріт одну бісеринку і маємо її по центру дроту - це 1-й ряд плетіння метелики.

Слайд 11

Техніка виготовлення виробу Далі нанизуємо на один з кінців дроту ще дві бісеринки, потім через них пропускаємо другий кінець дроту назустріч першому і затягуємо - 2-й ряд. Продовжуємо плести нижнє крильце метелика у відповідності з нашою схемою.

Слайд 12

Техніка виготовлення виробу 2. Плетіння з бісеру верхнього крильця метелика Для плетіння верхнього крильця метелика знадобиться близько 80 см дроту. Плетемо верхні крильця так само, як і нижні, у відповідності зі схемою.

Слайд 13

Техніка виготовлення виробу 3. Плетіння з бісеру тільця метелика Тільце метелика плетемо за наступною схемою: 1-2-2-1-2-2-1-2-1, кінці дроту при цьому не обрізаємо. Закріплюємо по одній бісеринці на кінцях дроту на відстані 2,5-3 см від останньої намистини і протягуємо кінці дроту через останню бісеринку тільце метелика. Утворені «вусики» скручуємо джгутиком. Потім обрізаємо зайвий дріт.

Слайд 14

Техніка виготовлення виробу Пропускаємо через 2 бісерини 5-го ряду тільця метелика верхні кінці дроту нижніх крил, а через бісерину 4-го ряду - нижні. Через бісерину 7-го ряду протягуємо верхні кінці дроту верхніх крилець, а через 2 бісерини 6-го ряду - нижні. Кінці дроту закріплюємо.

Слайд 15

Метелик з бісеру готовий

Слайд 16

Слайд 17

Метелик, що сидить у Вас на долоньці, Свідчить багато про що! Ви стаєте Творцем, Ви подарували світу справжнє Чудо, А собі – нового друга! Вам залишилося тільки дати йому ім'я Й сказати: «Давай дружити!». І тоді, упевнена, у першому ж сні Він обов'язково візьме Вас у Казку Й навчить літати над квітами!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Трудове навчання