X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Технологія обробки деревини

Завантажити презентацію

Технологія обробки деревини

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Технологія обробки деревини.

Слайд 2

Фізико-механічні властивості деревини

Слайд 3

Мета та обладнання: Цілі: Ознайомитися з основними властивостями деревини; Навчитися визначати щільність     і вологість деревини;

Слайд 4

Питання для повторення: Давайте згадаємо, яке будова у деревини? Які ви знаєте породи деревини? Які пиломатеріали виготовляють з деревини? На що ви звертаєте увагу, при виборі заготовок? Для чого потрібно вивчати будову та пороки деревини?

Слайд 5

Що таке властивість матеріалу? Властивість - сторона предмета, яка обумовлює його відмінність чи схожість з іншими предметами і виявляється в його ставленні до них.

Слайд 6

Властивості матеріалів Фізичні Механічні Технологічні Хімічні

Слайд 7

Властивості деревини Фізичні Механічні відмінні сторони матеріалів, які проявляються   у здатності чинити опір дії   зовнішніх механічних сил. (міцність, твердість, пружність) відмінні сторони   які проявляються при взаємодії їх з   навколишнім середовищем. (колір, запах, щільність, вологість, блиск, тепло-звуко електропровідність)

Слайд 8

Щільність-кількість маси   деревини, що міститься в одиниці об'єму. m-маса деревини, V-об'єм деревини.

Слайд 9

Приклади: Висока щільність - дуб, береза , клен, модрина, яблуня, груша приблизно від 700 до 900 (кг / м 3); Середня щільність -конскій каштан, горіх волоський, вишня, дерево тика, бук     від 560-700 (кг / м 3);   Низька щільність - липа, тополя, кедр, в'яз, ялина, сосна-від 400 до 600 (кг / м 3);

Слайд 10

Вологість деревини Вологість деревини називають -кількість вологи міститься в деревині. m1- маса зразка до висушування, m2- маса зразка після висушування.

Слайд 11

Розрізняють такі ступені вологості деревини: мокра - тривалий час знаходилася у воді, вологість вища 100%; свіжозрубана - вологість 50-100%; повітряно-суха - довгий час зберігалася на повітрі, вологість - 15-20% (в залежності від кліматичних умов і пори року); кімнатний-суха - вологість-8-12% абсолютно суха - вологість -0%.

Слайд 12

Вологомір для пиломатеріалів Вимірювач вологості деревини

Слайд 13

Визначення вологості за допомогою приладу

Слайд 14

сушка деревини

Слайд 15

Штучна сушка деревини

Слайд 16

Пристрій збірно-металевої камери

Слайд 17

Короблення деревини

Слайд 18

Дякую за увагу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Трудове навчання