X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Інструмент для точіння. Види різців.

Завантажити презентацію

Інструмент для точіння. Види різців.

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ТЕМА : Інструмент для точіння. Види різців.

Слайд 2

За допомогою державки різець кріпиться в різцетримачі. Головка різця (мал. 1, ) складається з передньої поверхні 7, по якій сходить стружка; задніх (головної 2, допоміжної 4) поверхонь; різальних кромок — головної 1 (утвореної поверхні) і допоміжної 6, утвореної перетином передньої і задньої допоміжних поверхонь. Кромка 3 утворена поверхнями 2 і 4. Вершина 5 різця — місце сполучення головної і допоміжної різальних кромок. Щоб забезпечити нормальну різальну здатність інструмента, треба вибрати правильну геометрію різця, тобто значення кутів його головки.

Слайд 3

За конструкцією різці можуть бути суцільними (виконані з одного матеріалу) і складеними (державка виконана з конструкційної сталі, а робоча частина — з інструментальної).

Слайд 4

Залежно від розташування різальної кромки розрізняють праві й ліві різці (мал. 1,2). За формою головки різці бувають прямі, відігнуті і з відтягнутою головкою . За призначенням (мал. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12) — прохідні прямі, прохідні упорні, підрізні, відрізні, фасонні, різьбові, розточувальні. Мал.3-17. Різці за призначенням.

Слайд 5

Вибір режиму різання Режим різання на будь-якому верстаті складається із швидкості різання, подачі і глибини (мал. 11). Швидкістю різання v, м/с, називають швидкість переміщення різальної кромки різця щодо оброблюваної поверхні заготовки. її визначають за формулою: D V=  — П де v — швидкість різання, м/с; D — діаметр оброблюваної заготовки, мм; п — частота обертання.  

Слайд 6

Подачею s, мм/об, називають шлях переміщення різця в напрямі руху подачі за один оберт оброблюваної заготовки. Глибиною різання t, мм, називають товщину шару металу, що зрізується за один прохід різця. Вимірюють її в напрямі, перпендикулярному до оброблюваної поверхні, і визначають за формул: де D — діаметр заготовки до обробки, мм; d — діаметр заготовки після зняття стружки, мм. Режим різання залежить від оброблюваного матеріалу і матеріалу різця, від припуску на обробку, допустимої шорсткості поверхонь деталі та від інших факторів.

Слайд 7

Контрольні запитання ТЕСТ Щоб відкрити програму нажміть на

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Трудове навчання