X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Вінницький коледж НУХТ

Завантажити презентацію

Вінницький коледж НУХТ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

У коледжі велика увага приділяється дозвіллю молоді, розвитку різноманітних обдарувань. Функціонують 43 предметних гуртки («Автомобіліст», «Програміст») та клубів за інтересами («Червона калина», «Діалог», «Літературний олімп») тощо.

Слайд 2

Робота ряду гуртків знайшла своє відображення у проведенні тематичних заходів – виставок технічної творчості студентів коледжу , проведенні предметних олімпіад , конкурсів, Тижнів професій тощо.  

Слайд 3

Під час навчання кожен студент може відвідувати курси з автосправи і отримати права ще під час навчання

Слайд 4

У Центрі естетичного виховання діють 8 творчих колективів , два з яких мають звання "народний". Це ансамбль народного танцю та вокальний ансамбль "Мрія".

Слайд 5

Працюють самодіяльні ансамблі сучасного танцю та народних інструментів.

Слайд 6

На базі спортивного клубу діють 9 спортивних секцій: волейболу, баскетболу, футболу (команди юнаків і команди дівчат), вільної боротьби, настільного тенісу, легкої атлетики. Лише протягом минулого року ми виростили 3 кандидати у майстри спорту з легкої атлетики, 9 кандидатів у майстри спорту з вільної боротьби;

Слайд 7

Гордістю коледжу є волейбольний клуб “Поділля ”, куди входять студенти коледжу . У 2012 році команда волейбольного клубу “Поділля” виборола звання Чемпіона України з волейболу серед аматорських команд вищої ліги та стала срібним призером Чемпіонату України студентської ліги ( IV рівень акредитації ) з волейболу .

Слайд 8

Всім бажаючим студентам надається гуртожиток, в якому створені та з кожним роком покращуються умови проживання.

Слайд 9

Для роботи у вечірній час у гуртожитку функціонує бібліотека

Слайд 10

Соціальна інфраструктура коледжу достатньо розвинена. Функціонує здоровпункт , акредитований за вищою категорією, стоматологічний кабінет, їдальня на 252 посадкових місця та буфет.

Слайд 11

Велику увагу ми приділяємо питанню соціального захисту студентів: 1) вартість обіду в їдальні складає 17 грн.; 2) помірною є вартість проживання у гуртожитку – 200 грн. за місяць; 3) стипендія. Студенти, що навчаються за державною формою навчання і мають середній бал не нижче семи, отримують стипендію: академічна звичайна – 630 грн., підвищена - 740 грн. Найталановитіші й найобдарованіші студенти отримують іменні стипендії: міського голови, обласної Ради та обласної адміністрації, стипендію Президента України.

Слайд 12

Вступники на основі 9-ти класів складають вступні випробування: з математики – письмовий тестовий екзамен, з української мови – диктант ( + середній бал свідоцтва про базову середню освіту). Вступники на основі 11-ти класів подають сертифікат ЗНО.

Слайд 13

ПЕРЕВАГИ НАВЧАННЯ У ВІННИЦЬКОМУ КОЛЕДЖІ НУХТ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ «ВИРОБНИЦТВО ЖИРІВ І ЖИРОЗАМІННИКІВ»: Затребуваність фахівців харчової галузі, гарні перспективи для працевлаштування. Ми єдині на Україні, хто випускає молодших спеціалістів з виробництва жирів і жирозамінників. Цікаве та змістовне навчання. Кваліфікований викладацький склад, який прагне до інновацій. Більшість студентів відділення навчаються за держзамовленням та отримують стипендію. Диплом державного зразка. Зручне розташування навчального закладу та гуртожитку. Конкурентна плата за проживання у гуртожитку, надання місця у гуртожитку всім бажаючим студентам коледжу, добрі умови проживання. Можливість продовжувати навчання в університеті за держзамовленням і вступити у ВНЗ ІІІ-ІV рівня акредитації на 3 курс на пільгових умовах. Можливість продовжити навчання і здобути освітньо-кваліфікаційні рівні бакалавра, спеціаліста, магістра у ВНЗ таких міст як Київ, Вінниця, Львів, Харків, Умань, Одеса, Дніпропетровськ та інших. Потужна матеріальна база. Отримання знань та умінь, які допоможуть відкрити власний бізнес ( мініолієдобувні підприємства, мило ручної роботи, майонезні цехи…) В коледжі створені всі умови для творчого розвитку ( студенти займаються улюблений видом спорту, відвідують гуртки, беруть участь у танцювальному та вокальному колективах). Випускники додатково отримують свідоцтво лаборанта хіміко-бактеріологічного аналізу ІІ розряду.  

Слайд 14

Навчання у ВК НУХТ- відмінний старт для досягнення великих висот у кар’єрі! Кожен випускник нашого відділення є професіоналом та творчою особистістю!

Слайд 15

Детальнішу інформацію про коледж, про особливості кожної спеціальності Ви можете дізнатись на сайті коледжу – www.vcnuft.vn.ua  

Слайд 16

ДЯКУЄМО ЗА УВАГУ!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне